2733
2734
تو روز عقدت که رفتی ازمایش صبحونه خورده بودی😕✋

من قبلش عقد کرده بودم

صبونه همونجا کیک ابمیوه خوردم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐قبل ازمایش عقد کرده بودی ؟

تا جواب آزمایشو نبری که عقد نمیکنن

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2731
😐قبل ازمایش عقد کرده بودی ؟

اره

حالا من ک خوبم خواهر دوستم رفتن گفتن مشکل دارین حالا ک عقد کردین بچه نیارن تا درمانتون بچه ام آوردن😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
اره حالا من ک خوبم خواهر دوستم رفتن گفتن مشکل دارین حالا ک عقد کردین بچه نیارن تا درمانتون بچه ام آ ...

😂😂من فکر میکردم اگه جواب ارمایشو نبری عقد نمیکنن 

بچشون سالم بود  😐

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
خب نمیدونم گفت ما عقد کرده بودیم گفتم شاید بکنن

امام رضا ک عقد میکنه😐

😂😂من فکر میکردم اگه جواب ارمایشو نبری عقد نمیکنن  بچشون سالم بود  😐

محضر ک عقد نمیکنه عزیزم تا ازمایشو نبری

حاج اقا عقدمون کرده بود قبلش

اره سالم سالمه اینقدم خوشگله😕مردم شانس دارن 

اره بخور فقط باید از چند روز قبلش دارویی مصرف نکرده باشین شما ک خون نداری فقط اقا داره درصورتی مشکل ...

کی گفته خون نداره 

ا هردو ازمایش خون و ادرار میگیرن 🤦🏻‍♀️

طراح داخلی و دکوراتیو . @karostudioo
2706