2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن مگه ازمایش دیابت میخوان بگیرن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

نه عزیزم نباید ناشتا باشی

یادش بخیر من ناشتا بودم اصلا ادرار نداشتم همسرم بنده خدا رفت کلی رانی خرید داد من خوردم که بتونم نمونه بدم از خجالت داشتم آب میشدم😆😆😑😑

منم ناشتا رفتم چشمت روز بد نبینه تاظهر ولمون نکردن دیگه از گشنگی داشتم میمردم

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
بخورم پس؟😂 چمیدونم گفتم شاید باید بود😂

اره بخور فقط باید از چند روز قبلش دارویی مصرف نکرده باشین

شما ک خون نداری فقط اقا داره درصورتی مشکلی داشته باشه از شمام میگیرن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ایشالله خوشبخت  بشی عزیزم

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
نه عزیزم نباید ناشتا باشی یادش بخیر من ناشتا بودم اصلا ادرار نداشتم همسرم بنده خدا رفت کلی رانی خری ...

میتونست اب بخره خب 😂😂

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2706