2737
2734
عنوان

مشاوره خوبه یا نه

83 بازدید | 8 پست

خانوما من با نامزدم  خیلی به مشکل بر خوردم  ینی اون گف همه چیو تموم کنیم ما به دردهم نمیخوریم از این حرفا  بعد حالا ب فکرم رسید ک خب بهش بگم ی جلسه بریم مشاوره اون بهمون میگ‌بدردهم میخوریم یا نه ب نظرتون اینو بهش بگم خوبه مشاوره قبل ازدواج 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما حتما برو مشاور وقتی انقدر واضح داره میزنه زیرش

چطوری بش بگم قبول کنه میگه اصل شناخت منه ک‌شناختمت مشاور میخاد چی بگه مثلا ولی ب نظر من مشاور میتونهبکه شما این خصوصیات رو داری

2728
چطوری بش بگم قبول کنه میگه اصل شناخت منه ک‌شناختمت مشاور میخاد چی بگه مثلا ولی ب نظر من مشاور میتونه ...

اول خودت باید بری

مشاورت دقیق یادت میده چیکار کنی

با تحقیق برو پیش مشاور خوب تو شهرتون

اخه میخام اونم  بیاد مشکلاتشو بگ راجب من ک ایا مشاور حقو بش میده یا نه

عزیزم تو خودت مطمئنی حق با کیه؟

اول برو صحبت کن...اگه لازم باشه طرف مقابلت بیاد مشاور راه هاییو یادت میده که بکشونیش مطب

عزیزم تو خودت مطمئنی حق با کیه؟ اول برو صحبت کن...اگه لازم باشه طرف مقابلت بیاد مشاور راه هاییو یاد ...

من والا هیچی نمیدونم اصلا باید چیکار کنم نانزدم بهم گف نمیخوامت ما ب درد هم نمیخوریم تو ایده ال من نیستی  با مشاور ب نظرت حل میشه

2738
 من والا هیچی نمیدونم اصلا باید چیکار کنم نانزدم بهم گف نمیخوامت ما ب درد هم نمیخوریم تو ایده ا ...

ممکنه بشه ممکنه نشه

اما دل شما با مشاوره رفتن قطعا اروم میشه