2733
2734

عشق حرف حالیش نیس

ی ۲۰قسمتی دیدم حجمم تموم شد دیگه ندیدم😐

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق حرف حالیش نیس ی ۲۰قسمتی دیدم حجمم تموم شد دیگه ندیدم😐

من تا الان ۵۰ قسمتشو دیدم واقعا دیگه خسته کننده شده میخوام بدونم کی حیات به مورات میگه سونا پکتاش نیست؟

یه آبان ماهی خاص😍😉
2728
من تا الان ۵۰ قسمتشو دیدم واقعا دیگه خسته کننده شده میخوام بدونم کی حیات به مورات میگه سونا پکتاش نی ...

روز عروسیشون میگه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
اها😂 میدونی کی حیات به مورات میگه که سونا نیست؟

تو که ٥٠ قسمتشو ديدي باقيشم ببين ديگه

حیفه اینهمه زمان گذاشتي جلو رفتي یهو تمومش کني

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
میدونی قسمت چندمه؟ واکنش مورات چیه؟

نه یادم نیست 

هیچی عین یخ میاد عروسی میکنن بعد عروسی تو خونشون میگه اتاقتو جدا کن به من حق نداری دست بزنی اصلا بعد حیات براش قهوه میاره میزنه میشکونتش و دست حیات زخمی میشه هرشب هرشب هم تیپ میزنه برای این که حیات رو حرص بده تا نصفه شب میره بیرون 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه یادم نیست  هیچی عین یخ میاد عروسی میکنن بعد عروسی تو خونشون میگه اتاقتو جدا کن به من حق ندا ...

جای حیات بودم تا الان چهل بار بهش گفته بودم😄

۵۰ قسمتشو دیدم خسته کننده شده قشنگه بقیشو نگاه کنم؟

یه آبان ماهی خاص😍😉
2706