2726
عنوان

درمان قطعی الرژی فصلی

23702 بازدید | 31 پست

کسی درمان قطعی واسش سراغ نداره عطسع ابریزش بینی غیرقرص و دوا

واقعا خسته شدم‌دماغم زخم شده تا عطسه هم‌ میکنم همه فکر میکنن کوروناعه🤧🤧

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه متاسفاته میفهمم چی میگی تو خونه منو قرنطینه کردن به خاطر آلرژی😂😂

به خدا خسته شدم همین عطسه میکنم همه فرار میکنند بعد یه خاله هم دارم مدام فاز منفی میده هی میگه الان ابریزش بینی داری ولی چندروز دیگه میگن کروناعه حالا من دو هفتس الرژیم شروع شده‌هی میگع🤧

اگه پیدا کردی بگو به شوهرم بگم خسته شدم از عطسه ها و فس فساش 

دست خودمون نیس اه از این سیستم ایمنی😢

واقعا منم ازتابستون پارسال سرفه میکنم حالا دیگه بدترم شدم واقعا بعضی موقع ها میگم نکنه کرونائه ازتابستون اومده کسی خبرنداره😐  آره اینکه سرفه کنی فکرکنند کرونائه خیلی بده ولی خب کرونا هم بی تأثیرنیست چون همه جاپخش شده وماآسیب پذیرتریم

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
سلام، روغن سیاهدونه بزن به پیشانی و بینی اگر الرژیت از سینوزیت باشه تخلیه میشه راحت میشی نود درصد آل ...

چجوری کامل توضیح بده گلی

دست خودمون نیس اه از این سیستم ایمنی😢

میدونم عزیزم ولی دختر من خیلی بد خوابه دم صبح به زور میخوابه تا این بچه میخوابه شوهرم با عطسه هاش بیدارش میکنه دوماه دیگه که اونیکی بچم دنیا بیاد باید دوتا رو اروم کنم انقدم بلند عطسه میزنه من تو خواب سکته میزنم چه برسه بچه 

واقعا منم ازتابستون پارسال سرفه میکنم حالا دیگه بدترم شدم واقعا بعضی موقع ها میگم نکنه کرونائه ازتاب ...

مگه حساسیت فصلی جز بیماری زمینه ای و های ریسکه ؟یاعلی😥

میدونم عزیزم ولی دختر من خیلی بد خوابه دم صبح به زور میخوابه تا این بچه میخوابه شوهرم با عطسه هاش بی ...

😆😆😆

سلام، روغن سیاهدونه بزن به پیشانی و بینی اگر الرژیت از سینوزیت باشه تخلیه میشه راحت میشی نود درصد آل ...

من میگرن دارم برای اونم خوبه؟یه مدت قطره نازیل همون سیاهدانه است انگارزدم تأثیری نداشت

بعدروغن  بنفشه بهتره یاسیاهدانه؟

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
چجوری کامل توضیح بده گلی

روزی دوسه مرتبه روغن سیاهدونه بمال به پیشانی و دور بینی تا دوسه روز اول یکم ممکنه آبریزش بیشتر بشه ولی روز سوم اینا خوب میشی کاملا پیشونی و بینی ت تخلیه میشه حساسیت میره

2706