2737
2734

عالی بود

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایی من همش با کتونیم مهمونی هم اگر ساده باشه بازم کتونی با خودم یه جفت صندل رو فرشی میبرم حالا خیلی رسمی باشه تولد عروسی چیزی باشه پاشنه دار پامخ

تو خونه هم پسرا دمپایی رو فرشی دارن 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
خدایی من همش با کتونیم مهمونی هم اگر ساده باشه بازم کتونی با خودم یه جفت صندل رو فرشی میبرم حالا خیل ...

هم شما لارجی...هم اون پسری که کفش میپوشه رو فرش......من که تابحال ندیدم

الهی زنده باشیم و دوران پسا کرونا رو ببینیم...         الهی که سرانجامش مثل پسا برجام نباشه......
2738

شوهر من برای این که من عادت کنم تو خونه دمپایی رو فرشی پام کنم خودش پاش می‌کرد الان اون عادت کرده همیشه تو خونه پاشه ولی من نه 😂😂😂😂😂😂 از ترسش تا میاد خونه زود میپوشم وقتایی که نیست نمیپوشم😄😄😄😄😄

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲