2737
2734

😐😐این میگه شوهرمه 

اون میگه پسرمه 

😂😂یاد قاچ کردن افتادم 

نصف مال من نصف مال تو 😆😆😆

اون میگه یا زنت یا من 

این میگه یا مادرت یا من 

😀😀خداروشکر مرد نشدیم😂😂😂

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادر شوهر بدجنس تره ...همه ی عروسا اولش راه میان میبینن نه درست شدنی نیست میشن عروس بد

همه عروسا😂😂😂

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بخاطر اینکه خیلیاشون طبق پیش زمینه ای که از عروس یا مادر شوهر دارن   رفتارا  و حرفای طرف مقابل رو پیش داوری میکنن  مثلا شاید اون ادم منظور دیگه ای از رفتارش داره  اما طرف فقط بخاطر چیزایی که عروسا و مادرشوهرا شنیده   یجور دیگه ای برداشت میکنه 

اصلا برام عجیبه  یه سریا ازدواج نکرده  مادر شون با  عروس فرضیشون  یا دختر با مادر شوهر فرضیش بده   مگه داریم اخه 🤷🏻‍♀️😂

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

به نظرم باید اون آدم خوب باشه اگر بد باشه در جایگاه های عروس بده، مادر زن بده، مادرشوهر بده ،خواهر زن بده،خواهر شوهر و....

ولی گاهی به رفتاری از کسایی که به دورانی باهات خوب بودن میبینی دهنت باز میمونه⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

2738
2706