2737
2734

من ساعت سه ی صبح چیپس و بستنی می خورم 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من الان دارم صبحونه میخورم بعد میرم بخوابم😑

خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین. خدایا خودت مواظب باش که هیچوقت اسپرم شوهرم خودشو به بالا نرسونه 🙄 چون من حوصله بچه داری ندارم😑

زودشام میخوریدشاید..یا اشتهات غذاهای نونی،یا برعکس،برنجی هستی..اسیدمعدت زیادترشح میشه..سالادی چیزی..یه چیز،سبک بزن به بدن..نوشجان گوارای وجودت

الهی و ربی من لی غیرک
2738
زودشام میخوریدشاید..یا اشتهات غذاهای نونی،یا برعکس،برنجی هستی..اسیدمعدت زیادترشح میشه..سالادی چیزی.. ...

اسید معده رو ک نگو دیوونم کرده 

سالاد حال نمیده فقط پیتزا😂

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
من ساعت سه ی صبح چیپس و بستنی می خورم 

😐😐😐😐😐😐

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
اره منم این مشکلو دارم😐😂

تنظیمات بدنتون ب هم ریخته ی بار ریست بزنین درس میشه😇👌

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
2706