2726

واتساپ اصلی نه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واتساپ گوزم نداره😒🥴😂پیامو حذف میکنی برای طرف مقابلم میره لو میری بعد انتظار چ چیزایی ازش داری😒😂 ...

باید یجوری مچ شو بگیرم خودشم میدونم تو واتساپه هرچیه ولی نمیتونم چیکار کنم

میشه یادم بدی

بالای صحفه چت واستاپ یه علامتی هس که مربع ماننده و یه فلش رو به پایین روشه وقتی صحفه چتیو میخوای پاک کنی اون علامت نمایان میشه

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

عاره

فک کنم واتساپ یوواتساپ بود

درکل یادم نی کدوم واتساپ بود ولی اصلیه نمیشه

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
پاک میکنه پیویارو شاید‌... واتساپ اصلی چنین قابلیتیو نداره

برا من اصلبه و داره ارشیو بهش میگن 

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
بالای صحفه چت واستاپ یه علامتی هس که مربع ماننده و یه فلش رو به پایین روشه وقتی صحفه چتیو میخوای پاک ...

اون بایگانی میکنه پایین مینویسه بایگانی شده ...عین تلگرام نیست؟