2737
2734
عنوان

باردارم از ترس و عذاب وجدان همش از خواب میپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه کسی بی ماسک نزدیکم شده باشه چی؟؟؟یه فروشندش ماسک نداشت هی میومد قیمت میگفت..بیشتر ترسم از اینه

عزیزم نهه گرفتن کرونا شرایط خاص خودش داره اول ۵۰ دقیقع توی اتاق فرد کرونایی بودن دوم در معرض سرفه و. عطسه مستقیم قرار گرفتن توی این حالت اگر فاصله تا ۱ متر بوده باشه احتمال زیر صفر هست مگه کرونا گرفنن الکیه من خودم کرونا داشتم دوستام که تو دل جیگرم بودن اونا نگرفتن نمیگم کسی رعایت نکنه اما شما هیچیتون نمیشه

اگه کسی بی ماسک نزدیکم شده باشه چی؟؟؟یه فروشندش ماسک نداشت هی میومد قیمت میگفت..بیشتر ترسم از اینه

نترس امکان ابتلاتون خ کمه ولی سعی کن پیجی چیزی پیدا کنی آنلاین بخری

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
عزیزم نهه گرفتن کرونا شرایط خاص خودش داره اول ۵۰ دقیقع توی اتاق فرد کرونایی بودن دوم در معرض سرفه و. ...

خدا خیرت بده عزیزم.ایشالا همیشه دلت اروم باشه.یه ذره تسکینم دادی.

عزیزم بارعایت پروتکلهای بهداشتی هیچچچچیت نمیشه...خب توباید یه راهی برااون ویروس بیچاره بزاری😒نزاشتی خب...

اون الان استرس گرفته نکنه به ته کیفت چسبیده باشه بزنی اونم ناکار کنی😂😂😂

2738
خدا خیرت بده عزیزم.ایشالا همیشه دلت اروم باشه.یه ذره تسکینم دادی.

عزیز دلمی ایشالا نی نی گلت سالم و خوشکل و توپل دنیا بیاد خودتم همیشسسه سلامت باشی این لینک که میذارم ارومت میکنه گلم بازش کن https://www.instagram.com/p/CD3jZRnpGOb/?igshid=fg1cgk0ddad5

عزیزم بارعایت پروتکلهای بهداشتی هیچچچچیت نمیشه...خب توباید یه راهی برااون ویروس بیچاره بزاری😒نزاشتی ...

کیفو با وسایل توش پرت کردم تو بالکن🙄فقط ترسم از فروشنده های بی ماسکه خواهر.مرسی ک دلداری دادی و تسکینم دادی یه کم.با هر حرکت نی نی دعات میکنم

عزیز دلمی ایشالا نی نی گلت سالم و خوشکل و توپل دنیا بیاد خودتم همیشسسه سلامت باشی این لینک که میذارم ...

دکتر گفته که اگر بی ماسک باشیم صحبت کردن خطرناکه اگر ماسک داشته باشیم خطر بسیار کم شده که به نظرم ۰ هست پس دیگه نگران نباش 

کیفو با وسایل توش پرت کردم تو بالکن🙄فقط ترسم از فروشنده های بی ماسکه خواهر.مرسی ک دلداری دادی و تسک ...

قربونت عزیز دلم مرسی منم دعات میکنم انشالله زایمان راحتی داشته باشی😚😚😚

2706