2737
2734

من اول سیلی بعد خفش کنم بعد شوتش کنم از بس دلم خونه ازش موذی افعی بعدشم لگدمال

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

😂😂ارنولد کی بودی

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با همه مشکلات حتی دوست ندارم بهش کوچکترین بی احترامی کنم روزی که بخوام حرفی بزنم مطمئنم در واقع قبلش زندگیم تموم شده و در ضمن تربیت خانوادگیم اجازه نمیده به بزرگترم تو این کنم حتی حق با من باشه 

2731

خواهر مجردم اما حتی فانتزیشم جالب نیست😐

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

بهترین راه در امان موندن از دست مادر شوهر، براش هوو پیدا کردنه🤣🤣🤣🤣 کلا یادش میره عروس داره...

حالا شما می خواهید شخصا جنگ و دعوا کنید، من اهل صلحم و به دعوای تن به تن اعتقادی ندارم😎

2738

من نمیزنمش میبوسمش

حداقل تا زمانی که بیاد همچین تصوری دارم😂😂

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

در ضمن دوس دارم بهش بگم تو ک ب من از روی حسادت میگی زشت خودت زشتی دراز بی چشم و ابرو

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
بهترین راه در امان موندن از دست مادر شوهر، براش هوو پیدا کردنه🤣🤣🤣🤣 حالا شما می خواهید شخصا جنگ ...

سیاستمدار عالیی میشی😇👌

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
بگیر بخواب..کله سحری ادرنالینت زده بالا

🤣🤣🤣🤣🤣

@دیبدمینی   خداروشکر کن من عروستم اینارو ببین😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706