2737
2739
عنوان

بازسازی خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 57 پست
فقط خونه رونوکنیم مثلاسرامیک عوض کنیم کفوسرامیک کنیم دراروعوض کنیم

خب در و سرامیو خیلی هزینه  نداره

در ضد سرقت میتونی یک و خوردی بگیری

کابینت  گرونه(متری دو تومن  در نظر داشته باش)

ولی  باز هم  به  پای ساخت نمیشه

ما اینسری خونه مامانم  اینا بود دیگه

خیلییی هزینه نشد

البته  اینا  تعویض در نداشتن

نقاشی  کل خونه و جابه  جای  یه دیوار و تغییر اشپزخونه  و کابینت و....بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خرج بازسازی که بیشتره پدرم برای تنوع و اینکه یک اتاق دیگه به خونه اضافه کنه خونه رو بازسازی کر ...

نمیخوایم چیزی تغییربدیم فقط نوکنیم مثلاسرامیک بزنیم درعوض کنیم 

هرکی میادمیگه میوفته روحیمونوخراب کردن یعنی واقعاچیزی نمیشه نوش کنم بره بعداپولمون الکی صرف نمیشه

هر کی یعنی کی؟؟؟؟کارشناس مهمه .. کسی که دست بزنه ب دیوار .. بفهمه 

داری طبقه نمیزنی که میخوای سرامیک یا پارکت کنی .. خونه های قدیمی خیلی محکم تر از خونه های الانه .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
خب در و سرامیو خیلی هزینه  نداره در ضد سرقت میتونی یک و خوردی بگیری کابینت  گرونه(متری ...

فقط اینوبهم بگوچون پول ساخت نداریم بازسازی کنیم بدردمیخوره یان اوارنمیشه روسرمون بعدماجایی نشستیم کلازلزله سمتون نیس خیالم فقط ازاین جهت راحته

2738
والا خرج بازسازی که بیشتره پدرم برای تنوع و اینکه یک اتاق دیگه به خونه اضافه کنه خونه رو بازسازی کر ...

خب بازسازی داریم تا باز سازی

پدرتون  داره  اساسی باز سازی میکنه

نمیخوایم چیزی تغییربدیم فقط نوکنیم مثلاسرامیک بزنیم درعوض کنیم 

کلا باید رو ۱۰۰-۱۵۰م حساب کنید

ولی بنظرم ریسکه هر چی باشه بازم دیواراش محکم نیستن هم اینکه وسایلات داغون میشن اگر میتونی اینو بفروش اضافه کن پولشو یه نو ساز کوچیکتر بخر 

من اوایل ازدواجم تو یه خونه بودم با اینکه نوساز و لوکس بود ولی خیلی اذیت شدم سر خیابون اصلی بود هر ماشینی رد میشد دیوارا تکون میخوردن در کل اینجور خونه ها خیلی اذیت میکنن

2706