2737
2734
عنوان

از کوره در رفتم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی چه بی جنبه ولی در کل رابطه دختر ۲۲ ساله با پسر ۱۵ ساله تو کتم نمیره..جالب نیست

نه من دوستم قبل از تصادفش ۳ ساعت قبل شاید دیدمش از اون موقع همش صداش کاراش همچیش توی ذهنم هست دلم میسوزه ناراحتم این فامیلشون داشت از درس خوندن میوفتاد از غم و ناراحتی من دلم نیومذ کمکش نکنم اما پرو شد یهو من یکم احساساتی هستم

2728
نمیدونم تا چه حد صمیمی بودین ولی خیلی هم حرف بدی نزده ها  اینا رو جدی نمیگن که ... اتفاقا شوخیش ...

اره فکر کنم اما من کلا دست خودم نیست یهو تو ذهنم یه چیزایی میسازم عجیب دشمن فرضی تو اون لحظه گفتم نکنه ارزو مرگم داره یا قاتله😐😐😐بد که اروم شدم دیدم چه گندی زدم من به شدت حساسم

نه من دوستم قبل از تصادفش ۳ ساعت قبل شاید دیدمش از اون موقع همش صداش کاراش همچیش توی ذهنم هست دلم می ...

خیلی رابطه ها با دلسوزی این شکلی شروع میشه ولی درنهایت دردسر...ازاین وضعیت استفاده کن بکش کنار

اره فکر کنم اما من کلا دست خودم نیست یهو تو ذهنم یه چیزایی میسازم عجیب دشمن فرضی تو اون لحظه گفتم نک ...

چی بگم  اگه ناراحت نمیشی🙃  خیلی کار بدی کردی ... 

اونم فکر نکنه دیگه باهات شوخی کنه  نگران نباش   

ولی خب رفتارتون خوب نبود 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2738
خیلی رابطه ها با دلسوزی این شکلی شروع میشه ولی درنهایت دردسر...ازاین وضعیت استفاده کن بکش کنار

اخه میدونی من همش میگم کاش میشد جلوی دوستم اون‌شب میگرفتم نمیرفت بیرون کاش مثلا پشت تلفتن موقعی که گفت میخواد بره بیرون باز نمیگفتم برو یا مثلا جلوش میگرفتیم همش میگم کاش بیشتر بهش هشدار میدادم تند رانندگی نکنهههه کاش اصلا جلوش اسم بیرون نمیوردم میگم نکنه با حرف ما یاد بیرون افتاده رفتع بیرون اما بعد میفهمم. که ما هیچ کاری نمیتونستیم کنیم ... الان میگم مثلا حداقل میتونم عزیزاش رو دلداری بدم وگرنه واقعا دنبال دردسر نیستمم

ن از مرگ میترسی عزیزم خب هر کی رو چیزی حساسه 

مخصوصا بعد فوت همین دوستم چون ما ۳ ساعت قبل توی همین ماشین بودیم میخواست چیزی بخره پیدا نمیکرد من انقدر تند میروند گفتم لطفا مارو برسون خونه رفتیم خونه زنگ زد گفتم اون وسیله که نیاز داشتی خریدی گفت نه من خدافظی کردم گوشی دادم به خواهرم همون موقع به خواهرم گفت دارم میرم بیرون نیم ساعت دیگه میام که دیگه... حالا میگم نکنه من اون وسیله که میخواست بخره یادش نبود من یادش اوردم یهو رفته بخره ،.. سرعتش ۱۸۰ تا ۲۰۰ تا بوده البتع میدونم فکرم غیر منظقی و چرت هست اما وسواس مرگ گرفتم 

اخه میدونی من همش میگم کاش میشد جلوی دوستم اون‌شب میگرفتم نمیرفت بیرون کاش مثلا پشت تلفتن موقعی که گ ...

اوکی خودتو گول نزن..دوروز دیگه باعث وابستگی پسره میشی واین بزرگترین ظلم هست..کافیه ارامش بهش دادی بسشه..

2706