2726
عنوان

از کوره در رفتم پشیمونم

367 بازدید | 30 پست

بچه ها یکی از دوستام که فوت شد توی تصادف فامیلشون خیلی با من درد و دل میکرد میگفت واقعا تو بهترینی و فلان منم قبلا تاپیک زدم راجبش چقدر که من محبت کردم چون فکر میکردم وظیفم هست و منم حتی چند ساعت قبل از تصادف دوستم دیدمش کلا واسه خدابیامرز احترام قاعلم فامیلشون ۱۵ سالشه اخر این اواخر متوجه شدم خیلی داره پرو میشه راحت شده انگار امشب بهم گفت میری سر ساختمون نیوفتی( کاراموز عمرانم) گفتم من فقط سر ساختمون نمیرم پارک و خیابون و راه و پل و بعد گفت پس مواظب باش ماشین زیرت نکنه خندید منم از شوخیش ناراحت شدم عذر خواهی کرد چند دقیقه بعد گفت ناراحت شدی گفتم نه بیخیال یهو گفت حالا فردا داشتی از سر کار برمیگشتی ماشین نره روت هر هر خندید منمممم انقدر ناراحت شدم و جوش اوردم پریدم بهش هرچی از دهنم در اومد گفتم بهش که شعور داشتع باش این چه حرفیع دیگع پیام نده و فلان اونم گفت من باهات راحتم چون درکم میکنی نمیفهمم چرا انقدر ناراحت شدی دیگه منم عصبی بودم هرچی از دهنم در اومد گفتم الان ناراحت شدم که چرا اینجوری برخورد کردم به نظرم شوخی قوق العاده بدی بود اما فکر میکنم کلا حرف زدن بلد نیست کار بدی کردم یعنی؟؟؟؟ من یکم زود از کوره در میرم ۲۲ سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا اگ جا ما باشی فک کنم دوستاتو دو نیم کنی

اخه یعنی چی بهم میگه بعد سر کار مواظب باش ماشین زیرت نکنه شاید من خیلی زودرنجم یا بی جنبه اخع یکم توی این موضوع مرگ و اینا وسواس دارم

اخه یعنی چی بهم میگه بعد سر کار مواظب باش ماشین زیرت نکنه شاید من خیلی زودرنجم یا بی جنبه اخع یکم تو ...

شوخی کرده دیگه. بعدم وقتی از حرف یا شوخی کسی ناراحت میشی کلا ب حرفش نخند. هیچ عکس العملی هم نشون نده دیگه نمیگه

نمیدونم تا چه حد صمیمی بودین ولی خیلی هم حرف بدی نزده ها  اینا رو جدی نمیگن که ... اتفاقا شوخیش به جای اینکه بد باشه یکم زبادی بی نمک بود  نباید  هرچی از دهنت دراومد میگفتی   اشتباه کردی    اونقدر حرف بدی نزد که اینجوری کردی .‌‌

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
چون فامیل دوستم هست که فوت شده دلم میسوزه اما خوب یعنی چی میگه ماشین زیرت نکنه البتع منم یکم قاطی دا ...

غصه نخور 

البته من خودمم زود تند میشم 

البته خیلی وقته دیگه پشیمون نشدم به خودم سخت نمیگیرم 

2706