2733
2734
عنوان

دکتر زنان خوب در اهواز

873 بازدید | 12 پست

سلام من تنبلی تخمدان شدید دارم چنتام دکتر رفتم نتیجه نگرفتم میشه اهواز یه دکتر خوب باتوجه به مشکلم بهم معرفی کنید چون من شهرستانم لطفا دکتر خوب که مشکلمو حل کنه معرفی کنید خسته شدم از قرص و دارو الکیای که خوردم و باردار نشدمو بدتر شدم

پروانه ایلخاص زاده خیلی دکتر خوبیه

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شوشترم آخه 

اها

اهواز یه دکتر خوب نادری پاساژ کارون بود طبقه دوم

اسمشو یادم رفت تو نت بزن ببین میاد

ولی اگر پیدا نکردی دکتر خوب بیا خرمشهر اختلافش با اهواز یک ساعته ولی حداقل میدونی که نتیجه میگیری

اگر میخوای پیج اینستاشو بدم ازمایشا و سونوتو بفرست ممکنه جوابتو بده یکم راهنمایی کنه تا بهت بگه لازمه بیای یا نه

2738