2737
2734
عنوان

تمام بدنم میلرزه،کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 100 پست
چه چیز هایی؟ هر چند مدت یکبار پیام میدن فقط در حد مکالمات عادی. 

قرار و اینجور چیزها و روابط پنهونی منظورمه... اگه فقط حرف عادیه ممکنه بخاطر کنجکاوی از احوال همدیگه باشه... 

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌ که جای تو بودم حتما دلیلشو میپرسیدم و گوشزد میکنم که ابدا تکرار نکنه اصلا معنی نداره در ارتباط ب ...

میترسم اگه بهش بگن قبح قضیه بریزه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
از طرف خودت با گوشی شوهرت پیام بده به اون دختره ک مزاحم نشو دیگه من خانومم دوس دارم دیگم نبینم پیام ...

عکس العمل شوهرت چی بود !؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2728
هر کار کنی اون اگه دلش بخاد بازم با دختره در ارتباطه

درسته ولی خب نمیشه هم مثل احمقا ساکت بشینم. منم قبل از ازدواجم دوست پسر داشتم ولی دیگه الان فراموششان کردم و هیچ تاثیری تو زندگیم ندارن!! 

درسته ولی خب نمیشه هم مثل احمقا ساکت بشینم. منم قبل از ازدواجم دوست پسر داشتم ولی دیگه الان فراموششا ...

جنس زن با مرد فرق داره

زن منبع آرامش و وفاداریهه

مرد تا بگی میگن حقمونه میشه خدا گفته و..... 

💓ی دختر دارم شاه نداره💓
2738
این مرد به درد تو نمیخوره بهم بزن

عقد هستم نزدیک عروسیمون هست. باکره نیستم. 

دوسش دارم دلم میخواد زندگی مون خوب بشه

عقد هستم نزدیک عروسیمون هست. باکره نیستم.  دوسش دارم دلم میخواد زندگی مون خوب بشه

میدونم عزیزدلم سخت بود واسم گفتن این حرف ولی خب خواهرمنم مثه تو شد دیگه الان داره جدا میشه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

بالاخره قبل از عروسی باید تکلیف این ماجرا رو روشن کنی.الان در حد حرف زدنه از کجا معلوم چن سال بعد بیشتر پیش نره؟ شتر سواری که دولا دولا نمیشه به روش بیار تکلیف زندگیتو روشن کن.اون بره پی خوشی تو خودخوری کنی اخه؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ. ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ
قرار و اینجور چیزها و روابط پنهونی منظورمه... اگه فقط حرف عادیه ممکنه بخاطر کنجکاوی از احوال همدیگه ...

اره حرفای عادی هست  . یکبار دیگه هم یکی دیگه از دوست دختراش تو تلگرام پیام داده بود. من اذیت میشم حالم بد میشه. اولین بار چند روز بعد از عقد فهمیدم. دارم میمیرم از استرس 

میدونم عزیزدلم سخت بود واسم گفتن این حرف ولی خب خواهرمنم مثه تو شد دیگه الان داره جدا میشه

دلم نمیخواد طلاق بگیرم برای این زندگی خیلی زحمت کشیدم. من برم کنار تا بقیه بیان ؟ عمرا. اونی که باید بره من نیستم ! 

عزيزم مثل اينكه خيلي از شوهرت ميترسي ولي اينجوري نميشه اون يه هيچ وجه نبايد يه كلمه ام جواب ميداد پس اصلا نميشه توجيه كرد 

بايد بهش بفهموني 

2706