2733
2734
عنوان

تمام بدنم میلرزه،کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 100 پست

بچه ها تورو قرآن یک اتفاق بدی افتاده برام نمیتونم بخوابم کی از اینستا تلگرام مسایل مربوط به شکایات پلیس فتا اینا سر در میاره چند تا سوال بکنم ازش اسی ببخشید بقران می‌دونم تاپیک بزنم نمیان اینجا گفتم هر کی دیدی جواب من بده با اجازت انشالله مشکلت حل بشه عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسکرین بگیر نگر دار  بعد بگو بش

اسکرین گرفتم ولی بعداً یعنی چه زمانی ؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2731
واي چه بد بهش بگووووووو ب نظرم

چی بگم چ فایده داره ؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
اسکرین گرفتم ولی بعداً یعنی چه زمانی ؟ 

من باشم بهش میگم جلو روم بلاکش‌کنه اما نکرد خون ب پا میکنم😐

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
به نظرم حساسیت نشون نده برای یه پیام صبر کن ببین چیزهای دیگه ازش میبینی یا نه؟؟؟ متاسفانه بعضی دختره ...

چه چیز هایی؟ هر چند مدت یکبار پیام میدن فقط در حد مکالمات عادی. 

2738
چه حقیقتی؟ من که می‌دونم دوست دخترش بوده و دعوا کار عاقلانه ای نیست. و پروو بازی در میاره

عزیزم این چیزا تو دوره وزمانه به اسم اسلامی ما الان فراوونه!😒😕😕

من یک اوتاکو هستم.......افتخار میکنم که یه اوتاکوئم!......از انیمه حمایت میکنم!.....انیمه به انیمیشن ها وپویانایی های کشور ژاپن میگن!که یک سبک خاص ومتفاوت نسبت به انیمیشن های سایر کشور ها داره!.....انیمه الان یکی از بزرگترین وپرطرفدار طرین سبک های انیمیشن جهانه😍😋😊
آخه میترسم به شوهرم زنگ بزنه اینجوری بدتر بشه

شوهرت نباید جوابشو بده

اون نه هر کسی دیگه ای

باهاش حرف بزن تکلیفتو مشخص کن

چیزی نیست که بخوای سکوت کنی

هیچ دلیلی نداره ایشون جوابشو بده اونم الان توی دوران عقد که بهترین دورانتونه حتی در حد احوالپرسی

میتونست خیلی محترمانه بگه لطفا تماس نگیر من ازدواج کزدم

2706