2737
2734
عنوان

بی خوابی هرشب!

874 بازدید | 21 پست

خانما وقتتون بخیر من تصمیم گرفتم هرروز ساعت ۵ بیدار بشم نهایتا۶ که به زبانم برسم و بتونم‌توی خلوت بخونم

حالا یه شبایی مثل امشب که پسرم به موقع میخوابه 

خوابم نمیبره😭😭😭

واقعا کلافه شدم حالت تهوع گرفتم از بس چشمامو بستم خوابم نبرد از ساعت ۱ چشمامو بستم تا الان

حالم بد شد انقدر تلاش کردم و نشد

چیکار کنم قبل خواب به نظرتون؟

البته اکثرا دیر خوابم میبره ولی دیگه نه انقدر😭😭😭

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همینم روزا کافیه چشم رو هم بذارم خوابم میبره ولی شبا هرچقدر که کم خوابی داشته باشم خوابم نمیبره. کمردرد هم گرفتم که دکترم ربطش داد به خواب نامنظم قرص آمی تریپتیلین داده که نصف کنم بخورم خیلی خوب میخوابم ولی یه شب مثل امشب که نخورم بدتر از قبل میشم. 

اگه با صلوات فرستادن به خواسته ها میرسیدیم الان مادر بزرگ من ملکه انگلیس بود.
منم همینم روزا کافیه چشم رو هم بذارم خوابم میبره ولی شبا هرچقدر که کم خوابی داشته باشم خوابم نمیبره. ...

منم شبها دیر میخوابم و کمرم‌درد میکنه‌برای شب نخوابیه؟؟ استارتر عزیز شما حتما تو روز میخوابی

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2738
منم شبها دیر میخوابم و کمرم‌درد میکنه‌برای شب نخوابیه؟؟ استارتر عزیز شما حتما تو روز میخوابی

فعلا این داروهارو به صورت آزمایشی داده تا جواب آزمایش و عکسمو ببینه. خواب من طوریه که به سختی خوابم میبره و بارها از خواب بیدار میشم در طول شب و باز به سختی میخوابم. من مفاصل انگشتهام درد گرفت و کم کم دردهای عمیق و لحظه ای توی استخونام حس میکردم. هربار یه جا.هفته آینده باید برم جواب بگیرم

فعلا این داروهارو به صورت آزمایشی داده تا جواب آزمایش و عکسمو ببینه. خواب من طوریه که به سختی خوابم ...

منم خیلی بد خوابم... اگه مورچه ای هم از کنارم رد شه بیدار میشم... نه من فقط کمرم درد میکنه... انشااله برای شما هم چیزی نباشه و زود رفع شه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
منم خیلی بد خوابم... اگه مورچه ای هم از کنارم رد شه بیدار میشم... نه من فقط کمرم درد میکنه... انشاال ...

مرسی. کمرم دردش دیرینه س. ولی انگشتام تازه س. 

مرسی. کمرم دردش دیرینه س. ولی انگشتام تازه س. 

چیزی نیست عزیزم... ادمیزاده دیگه هر سری یه‌جاش درد میکنه... 

منم همینم روزا کافیه چشم رو هم بذارم خوابم میبره ولی شبا هرچقدر که کم خوابی داشته باشم خوابم نمیبره. ...

من روزا اصلا وقت خوابیدن ندارم با یه بچه 

شباهم خسته هستم چشمام از خواب میسوزه ولی خوابم نمیبره

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2706