2703
2553
عنوان

مامان های بهمن ماهی و حومه بیاین دور هم باشیم🙃🤭💛💙💛💙

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 128 پست
سلام سلام . اره بابا گفتم ک بهمن و حومه 😂 دستت درد نکنه بزار بعد زایمان بخر 😂ولی خوب حقم داری حالا ...

دورت بگردم من تا مرکز بهداشت هم میرم شوهرم میمیره و زنده میشه حالا فکرشو بکن منو ول کنه تو بازار رسما دیوونه میشه از ترس کرونا...

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بهمن بچمو ایشالا بغل میگیرم. هیچیم نخریدم واسش. استراحتیم متاسفانه. امیدوارم به زودی بتونم واسش ...

سلام عزیزم ان شاالله . اره خیره واقعا برای همه

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2456
سلامت باشی وهمین طور شما اخه دکتر هنوز چیزی نگفته ۱۲شهریور تاریخ سونو آنومالیه اون موقع ازش میپرسم،ش ...

ان شاالله عزیزم مرسی . چند هفته بودی شما؟ اخر شهریور چند وقتته واسه سونو؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
منم خودم بهمن ماهی هستم. نباید بیام؟؟؟ 😜😜

سلام سلام . چرا بابا بیا واسه ازاده😂

2714
دورت بگردم من تا مرکز بهداشت هم میرم شوهرم میمیره و زنده میشه حالا فکرشو بکن منو ول کنه تو بازار رسم ...

خدا نکنه عزیزم . اره بابا خدایی ترسم داره . ادم دیگه ببینه فوقش دودست لباسه دیگه واجبش ک اونم همسرت میره . یا خانوادت اگه تونستن خرید میکنن برات . یکم ترسناکه وضعیت

من تاریخ اولین روز اخرین پریودم۲۷فروردینه احتمالا ۲۷ بهمن سز میشم درسته؟ بچه دومم هستش هنوز هیچی نخر ...

ولي داري اشتباه ميكني دوست عزيز من آخرين پريودم ٨ ارديبهشت هست نهايت اول بهمن سزارين بشم شايد هم زودتر .

منم ۱۳دی زده زایمانم رو‌ 

درد لگن دارم موقع خواب فقط 

بخاطر همین درد نمیدونم چیکار کنم شدید هست

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706