2737
2734
عنوان

بابا مسلمونید اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 64 پست
گوش کن زنجبیل تازه یک بند انگشت اگر نداری پودر زنجبیل یک ق مرباخوری یک انگشت چوب دارچین و اندازه ...

ابجی من قربونت برم خدا بحق فاطمه زهرا حاجت دلتو بده الا شیرین بیان ندارم ولی پودر دارچین و زنجبیل دارم میشه؟؟؟

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون
گفتند که خوب شدیم دیگه نمیدونم از ریه بوده یانه می گفتند سرفه های خشک با تب شدید داشتیم 

منم سینم خر خر میکنه بدجور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرکروناداشت واقعاحالشوخوب کرد،یه کلیپ دیدم ازخواصش میگفت برای ضدعفونی کردن ریه،من روزی دوبارانجام ...

خدا بحق فاطمه زهرا دستتو بگیر ممنونم ازت

2731

داروی کاشم دوست من خورد ریه اش درگیر بود خیلی بهتر شد 

داروی امام کاظم علیه السلام هلیله داره که ضد ویروس و باکتری هست چند پزشک هم راجبش صحبت کردند

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

ببین عزیزم من سال پیش شدیدا سرفه میکردم نگو خلط داشتم آب نمک قل قل کردم ببخشیدا خلطا اومدن بیرون هنوزم درگیر هلط ولی دیگه هداروسور سرفه نمیکنم حالا واسه تو هم اگه مطمئنی از خلطه یا احساس میکنی آب ولرم و نمک و قاطی کن و بعد قل قل کن چن روز پشت سر هم

داروی کاشم دوست من خورد ریه اش درگیر بود خیلی بهتر شد  داروی امام کاظم علیه السلام هلیله داره ...

ابجی تا میخورم بهتر ازقبل میشم اما ریم خر خر میکنه

ایجی توروخدا کرونایی ریه هم بوده خوب بشه؟؟؟

بله دوست من کرونا ریه بود کاشم خورد داروی طب اسلامی

داروی امام کاظم علیه السلام هم بهش گفتم بخوره خیلی خوبه

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2738
ببین عزیزم من سال پیش شدیدا سرفه میکردم نگو خلط داشتم آب نمک قل قل کردم ببخشیدا خلطا اومدن بیرون هنو ...

ابجی نه خلط نیست کمرم و تمام سینم خر خر میکنه

ابجی من قربونت برم خدا بحق فاطمه زهرا حاجت دلتو بده الا شیرین بیان ندارم ولی پودر دارچین و زنجبیل دا ...

آره عزیزم از هرکدوم یک ق مرباخوری بریز عزیزم

حمد هم بخون بهش فوت کن بخور

خوب شدی خبرم کن ولی هرروز باید بخوری عزیزم

فردا هم بگو یکی برات عصاره شیرین بیان بخره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
خدا بحق فاطمه زهرا دستتو بگیر ممنونم ازت

خواهش میکنم عزیزم،ان شاالله❤❤❤

ان شاالله یه سرماخوردگی سادست دیفن هیدرامینم ازداروخونه بگیر،چیزای گرمونه بخور،عسل وابلیمو،واویشن رودم کن،درکل مایعات زیادبخور،وبخوربده خودتوایناکارای که من برای همسرم کردم خوب خوب شددرضمن منم داروی امام کاظموبه همسرم میدادم بخوره

لطفالایک نکنید،ممنون
ابجی تا میخورم بهتر ازقبل میشم اما ریم خر خر میکنه

داروی کاشم هم کنارش بخورید 

و داروی جامع +آب آویشن 

یا آب رازیانه

من به یک فرد سیگاری که ۳۰ ساله سیگار می کشه و تنگی نفس داشت قبل کرونا دادم خورد خوب شد تنگی سینش و ...

سرفه نداشت فقط نفس تنگی 

کلا ریه دیگه

خواهش میکنم عزیزم،ان شاالله❤❤❤ ان شاالله یه سرماخوردگی سادست دیفن هیدرامینم ازداروخونه بگیر،چیزای گ ...

ممنونم خواهر جونم خیلی ممنونم خیر از جوونیت ببینی

پودرشو دارم فقط الان ابجی میتونم؟؟؟

نمیدونم من تازشو میخورم. احتمالا اونم خوبه ولی تازه یه چیز دیگس .

اگه با صلوات فرستادن به خواسته ها میرسیدیم الان مادر بزرگ من ملکه انگلیس بود.
2706