2733
2734
عنوان

بابا مسلمونید اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 64 پست
میگن خیلیا درمان شدن با داروی امام کاظم

یه قاشق عسل با هفت دونه سیاه دانه بجو

داری جامع

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن خیلیا درمان شدن با داروی امام کاظم

پس همونو ادامه بده دیگه

دنبال چی میگردی

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
2728
جوش شیرین ندارم توروخدا خوب میکنه؟

من شنیدم از یک بیمار کرونایی که گفت بخور جوش شیرین خیلی کمکش کرده

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
جوش شیرین ندارم توروخدا خوب میکنه؟

شوهرکروناداشت واقعاحالشوخوب کرد،یه کلیپ دیدم ازخواصش میگفت برای ضدعفونی کردن ریه،من روزی دوبارانجام دادم حال شوهرمنوکه خیلی خوب کرد،راستی ابلیموعسلم خیلی خوبه

لطفالایک نکنید،ممنون
فامیل های ما تو مشهد همگی کرونا گرفتند تقریبا۶۰-هفتاد نفر که داروی امام کاظم (ع)خوردند خوب شدند  ...

ایجی توروخدا کرونایی ریه هم بوده خوب بشه؟؟؟

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون
فامیل های ما تو مشهد همگی کرونا گرفتند تقریبا۶۰-هفتاد نفر که داروی امام کاظم (ع)خوردند خوب شدند  ...

بسلامتی 

مبارکه 

حالا که رو جمعیت شصت نفره جواب داده دیگه وقتشه به سازمان جهانی بهداشت معرفیش کنین 

خیلی سرفه میکنم سین درد میکنه اذیتم 

گوش کن

زنجبیل تازه یک بند انگشت اگر نداری پودر زنجبیل یک ق مرباخوری

یک انگشت چوب دارچین

و اندازه یک عدس عصاره شیرین بیان

میریزی تو یک لیوان آب جوش و بیشت دقیقخ بعد صاف میکنی خرروز میخوری

تا بخوری سرفت بند میاد

انشاءالله

و بیمار کرونایی دیدم با این دارو سرفخ خای خفه کنندش بند اومده

ان شاءالله سالم باشی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706