2726

😒😒یه دختر ۱۲ساله داره با یه پسر ۹ساله 

از روزی که این پسر به دنیا اومد بچه ی اول نادیده گرفته شد بعدم که بزرگتر شدن جوری شد که انگار که دخترش مسئول مراقبت از پسرشه دخترشم خیلی مهربون و مظلومه به قول خود خواهرم زور بگی هم گوش میده😒😒 خیلی اعصابم خورده با اینکه هر دوشون منو دوس دارن دوست دارن که بهشون توجه کنم ولی چون پسرشم یاد گرفته که محبتای خواهرشو به چشم وظیفه نگاه کنه گاهی ناخودآگاه یا خودآگاه به تلافی کم لطفی های خواهرم دخترشو بیشتر تحویل میگیرم بلکه پسرشم ارزش قائل شه برا خواهرش

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب خواهرت بگو از رفتارش خجالت بکشه خودشم دختر بوده باید دخترشو درک کنه 

این رفتار خیلی روی روحیه اون طفل معصوم تاثیر میذاره 

واقعا واسه همچین مادری متاسفم 

سلام به آنان که بیهوده دوستشان داریم

بهش گفتم میخوای دوست داشته باشم میخوای بهم محبت کنی به خواهرت محبت کن به اون احترام بذار انگار که به من احترام گذاشتی اونم هی گفت چشم چشم و یکم خواهرشو تحویل گرفت ولی بعدش پشیمون شدم چون اونم کوچیکه گناه داره😥

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

متنفرم از کسایی که به یه جنس اهمیت خاص میدن و اون یکی رو خار میکنن

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

من باردارم ی دختر ۶ ساله دارم احساس میکنم هیچ ذوقی برای بچه دوم ندارم بچه های اول ی چیزه دیگه هستن 

بارداری اولم با وجود ویارهای وحشتناک هرروزش کلی عشق داشتم باهاش حرف میزدم ...

الان با اینکه حالم بهتره اما زیاد ذوق ندارم

بدنیا هم بیاد ارجحیتم با دخترمه چون خیلی روحیه لطیف و اسی پذیری داره

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
بهش گفتم میخوای دوست داشته باشم میخوای بهم محبت کنی به خواهرت محبت کن به اون احترام بذار انگار که به ...

با خواهرت حرف بزن اون دختر ممکنه افسرده بشه سنشم کمه

بقول مادرش زور هم بگی گوش میده این یعنی منزوی و توسرخوری بودن

سلام به آنان که بیهوده دوستشان داریم
الهی بمیرم برا دل اون دختر

به خدا دیگه خانمی شده با این حال خواهرم وقتی پسرش تخمه میشکنه خب کوچیکه نمیتونه درست بخوره آشغال میریزه به دخترش میگه برو جمع کن دخترش میگه من نریختم خواهرم میگفت باشه ولی تو باید جمع کنی به زور میخواست وادارش کنه جمع کنه منم گفتم همه با هم تخمه خوردیم چرا فقط اون جمع کنه؟؟ سه تایی رفتیم جارو دستی دادم دست پسرش گفتم من همشو میندازم یه جا تو جمع کن ولی اعصابم خورده چون میدونم تو خونه ازین بساطا نیس به خدا خواهرزادم افسرده شده همشم تقصیر خواهرمه

سعی کنین اون دختر رو مستقل بار بیارید با دلسوزی نازپرورده نشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خواهرتو دعوا کن، چ طرز فکره مسخره ای داره

به خدا کفرم در میاد از اولم بهش میگفتم تو پسر پرستی علنا میگه آره هستم همش قربون صدقه ی پسرش میره دخترشو دعوا میکنه😣

ب خواهرت بگو از رفتارش خجالت بکشه خودشم دختر بوده باید دخترشو درک کنه  این رفتار خیلی روی روحی ...

واقعا بی انصافه هر چی میگیم پشت چشم نازک میکنه میگه خودم میدونم 

پسرش چون حاضر جوابه حوصله نداره باهاش بحث کنه یه جیغ سر دخترش میزنه که اون انجام بده😤

به خدا دیگه خانمی شده با این حال خواهرم وقتی پسرش تخمه میشکنه خب کوچیکه نمیتونه درست بخوره آشغال میر ...

چقد خوب ک تو مثل خواهرت نیستی، با وجدان و فهمیده ای، کاش دنیا پر از امثال تو بود،افرین👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

2706