2737
2739
عنوان

جاری و شوهرم😳😔

1524 بازدید | 45 پست

بچه ها من در شرف طلاقم اما نه واسع این موضوع که میخام براتون بگم.... این ماله چند سال پیشه حدود سه سال و نیم پیش.، شوهره من خیلی کثیف و هرزه بود یه روزی طبق معمول دیدم سرش توی گوشیشه از من ایراد میگیره بهم گیر میده حسم گفت خبریه تا اینکه رفته بود دستشویی منم گوشیشو برداشتم و یه لحظه فقط در حد چندثانیه دیدم شماره جاریمه و شوهرم براش نوشته مژگان کجایی فهمیدم بعله پس درست حدس زدم بع روی شوهرم نیاوردم رفتم خونه جاریم چون‌یه کوچه با ما فاصله داشت رفتم تو‌بهش گفتم مریم تو با مهرداد پیام میدی دیدم هول شد دست و پاشو گم کرد گفت نه منم گفتم میشه یه لحظه گوشیتو ببینم نمیخاس بده اما ازش گرفتم چون شوهرشم خونه بود مقاومت نکرد ترسید داد و بیداد راه بندازم رفتم توی پیاماش دیدم چیزی نبود یهو یه نفر بهم گفت برو تو پیامهای مخفی رفتم دیدم بعله شوهرم براش نوشته بود من از اول تو رو میخاسم بیا باهم باشیم من آره تو هم آره بعد جاریم نوشته بود تو زن داری شوهرمم نوشته بود اگه نداشته باشم چی منم همون لحظه عکس گرفتم اما بدنم مثله بید میلرزیداومدم بیرون زنگ زدم مادرشوهرم رفته بود با شوهرم‌خونه دخترش گفتم میخام بیام کارتون دارم شوهرمم فهمیده بود چه خبر شده رفتم اونجا پیامها رو نشون دادم بچه ها با کمال تعجب شوهرم پا شد داد و بیداد و منو زدن خونوادش هم گفتن اشتباه میکنی و پیامها که اسکرین شات گرفته بودم رو از گوشیم پاک کردن اینا رو گفتم چون الان یاده نامردیشون افتادم خاستم براتون بگم تازه این یه نمونه کوچیکشه انشاالله داستان زندگیمو مینویسم تا بخونیدمن خیلی سختی کشیدم ..، دوستتون دارم ببخشید که طولانی شد🌹🙏🏻

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مژگان یا مریم؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

اخی عزیزم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

جاریت چیکار کردی به شوهرش گفتی؟

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

اول تو عروس این خانواده شدی یا مریم؟؟؟

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706