2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728
2738

بله درسته که همه مشکل دارن ولی بعضیا انقدر خوشبختن که مشکلاتشون از نظر ما خنده دارن

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏

فقط مردهایه تو گور مشکل ندارن ، وگرنه انسان ساخته شده واسه دست و پنجه نرم کردن با مشکلات

🦚دختر ایرونی مثل گله 🥳🥳🥳🦚🌺🌺🌺🌺تا تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاقات برایم رقم خواهد خورد انشاالله

عزیزم همه مشکل داریم اما خدا کمک میکنه مشکلامون حل بشن گاهی هم مشکلامون رحمتن ما الان میگیم مشکل یه مدت بعد میفهمیم چقدر به نفعمون بودن مثل درد قبل از قد کشیدن من اینو با تک تک سلولام حس کردم کار خدا نیست بیشترشم خودمون باعث دردسرهامونیم یا دیگران به وجود میارن برامون

دل بی غم دراین دنیا نباشد 

اگرباشد بنی آدم نباشد

اما هردردی درمان داره .....باصبر وتحمل 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
فقط مردهایه تو گور مشکل ندارن ، وگرنه انسان ساخته شده واسه دست و پنجه نرم کردن با مشکلات

نه بابا مرده ها که بدترن خدا رحتمشون کنه الان چکار میکنن

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706