2733
2734
عنوان

بچه ها خواهرم همش از دخترم می‌پرسه مامان بابات با هم دعوا میکنن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 37 پست
عزیزم خب بچه یه بار جلوش بحث کنی ،،،،سه ماه دیگه ازش بپرسی مامان بابات با هم بحث میکنن میگه  آر ...

واقعا نداریم 😀 و بنظرم خانوم‌ خونه خیلی خوب میتونه این قضیه رو مدیریت کنه. یه مدت شما و همسرتون همش جلو بجه همو بغل کنین و بوس کنین بعد بگین ما بحث و دعوا نمیکنیم به جاش همو بوس میکنیم. انقد جلوش اینکارو بکنین  ک بره تو نا خود آگاهش

بعد ک خواهرتون پرسید مامان بابات بحث میکنن بچه تون میگه نه اونا فقط همو بوس میکنن

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
کاش یه بار بود کاش دوبار بود هر سری اینو می‌پرسه ،،،،خواهرن خیلییییی دلسوزه،،ولی کارش زشته ،،،،ب ...

یگو ابجی دخترم حساس شده شمام نپرس بزار تو ذهنش نمونه . اون روزا تموم شده و سوالای شما نه تو دهن دخترم هک میشه

ب همین راحتی

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا ب خاهرت حالی کن ب اون ربطی نداره بکشه بیرون دوما جلو بچت بحث و دعوا نکنین بذارین وقتی خابید یا بگین بره اتاقش بازی کنه درو هم ببنده سوما بچه رو تنبیه نکن اونم تو حموم؟؟؟مگ قرن چند؟؟ خاهرت عقل نداره بعد از بچه توقع داری

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
دخترم پنج و نیم سالشه ،،،،،، حتی یه بار اینقد عصبی شدم دخترم و انداختم تو حموم ده دقیقه،،،بعش گفتم ...

آخی بچه است دیگه بلد نیس دروغ بگه.خانوادان دیگه دخالت های بیجا 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 
خب اینقد اعصابم خورد بود ،،، هرچی بهش میگم نگوووووو گوش نمی‌ده ،،،،، می‌ره میگه،،منم اینقد اعصا ...

بگو که تا من حرف بزنم این بچه فکر میکنه من دارم دعوا میکنم با باباش نمیدونه ما داریم صحبت میکنیم 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 

هه زنداداش من ...خداروشکرزندگی ارومی دارم ولی همیشه ازدخترم میپرسه دخترمم بهش میگه چرابایددعواکنن ؟بعدمیگه شوخی کردم یه بارازپسرم پرسیده پسرمم گفته زندایی جان توخونه ماهمه چی ارومه ماهمه خوشبختیم😂روش کم شده ولی الان همش ازشون میپرسه مامانتون چی داده بخورین چی پخته چی خریدین منم گفتم بهش بگین هیچی نمیدونم...

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

دخترمنم ۵ سالشه همیشه استرس اینو دارم که حرفای خونه رو جایی بگه چون زیاد رفت وامد نداریم وهنوز در معرض پرسش قرار نگرفته

امروز رفته دم در به دختر همسایه گفته قلک دارم وجاشم گفته😐

میگم چی شد که ازین چیزا حرف زدین باهم میگه پیش اومد😁

شوهرم بهش گفت نگو یوقت قلکت گم میشه

اصلا آلو تو دهنش خیس نمیخوره

یبار ی سری اسباب بازیاشو بچه همسایه زیاد دست میزد بردم گذاشتم توکمد دیواری اتاق خودمون

تا اون اومد خونمون برد جاشو بهش گفت😐

امشب میگم بیا باهم حرف بزنیم میگه نه میخوام بخوابم

میدونم کارم درست نبوده از فردا سعی میکنم آلو تو دهنم نگه دارم😁

2738