2726
عنوان

ازدواج

161 بازدید | 17 پست

ایا میشه با پسری ک توی دوران تحصیله و درساشم سنگینه ازدواج کرد؟ میدونم درواقع باید صبرکرد دانشگاهش تموم بشه. ولی نمیتونیم صبرکنیم دلایل خودمونو داریم. میشه تواین شرایط ازدواج کرد بنظرتون؟ روزی حدود ۳ساعت بیشتر تایم خالی نداره، مشکل مالی هم نداریم اصلا. 

🤷‍♀️🤷‍♀️🙁

ازاین کاربری دونفر استفاده میکنند. این صد بااااااار🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره میشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
اره چرا نشه ازدواج کرد . تازه زن میتونه مشوق بهتری باشه بزا ادامه تحصیل همسرش. عقد کنید تا ادامه ماج ...

ازین نظر میگم ک من ک تو خونه باشم همش حواسش پرت میشه و احتمالا با تغییر ب این بزرگی تو زندگیش نمیتونه خوب تمرکز کنه

ازاین کاربری دونفر استفاده میکنند. این صد بااااااار🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀

اگر واقعا همو دوست دارید و مشکل مالی ندارید بله میشه چرا نشه ولی قبلش باید هر دوتون خوب همو بشناسید و فکر کنید ک با شرایط هم میسازید یا ن

من یکیو میشناختم همینجوری بود ازدواج کردن پسرع درسش تموم نشده بود پدرشوهرش خیلی کمکشون میکرد از نظر مالی عالین الانم درسش تموم شده دوتا بچه داره تو شرکت هوا فضا کار میکنه

ازین نظر میگم ک من ک تو خونه باشم همش حواسش پرت میشه و احتمالا با تغییر ب این بزرگی تو زندگیش نمیتون ...

عزیزم چه ربطی داره اگه همو دوس دارید  با دیدن تو اتفاقا انگیزه میگیره. الان برادر خوده من دیپلم داشت رفت خواستگاری، ازدواج کردن . الان فوق لیسانس داره . بچه ام دارن . تازه زنشم بهش میرسید خیلی 

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲
واقعا پس چطوری زندگیشون و اداره کردن منظورم اینه پسرع از نظر مالی مشکلی نداشت به اون بلوغ فکری رسیده ...

چمیدونم والا.ولی دختره فقط میخواس ازدواج کنه که آزاد تر بتونه با دوس پسرای دیگش وقت بگذرونه

خودت باش،مثه بقیه زیاده...🌗✨
2706