2733
2734

دنیای واقعی که جواب سوالای ادمو نمیدن مجازیم نمیدن

......

.

.

.

.

😒😒😒😒😒😔😔😔نامردیه😢😢😢😢

تاپیک قبلم با یه دنیای سوال و مشکل اومدم که به نظرم میشه راهنمایی کنین که حداقل

ازتون دلخورم دوستانم😭😭😭😭

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
مشکل ات چیه یا سوالت

تاپیک قبلم 

یه حس ششم قوی یا یه کسی کا فال بلد باشه 

چندروز پیش یه حس ششمی یه چیزی خیلی بدی بهم گفت...

خیلی دلم خونه😢😢

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان میشه اینجا بگی من بگم

حس شیشمی

شاید اصلا منم یه روزی جای تو بودم و تو حای من اونوقت اینجوری برخورد میکردی؟اول بیاین خودمونو درست کنیم بعد یکی و تربیت کنیممن عاشق خونوادمم💕
2738
سوالات رو ازم بپرس حس ششم دارم اما نمیدونم قوی یا ضعیف اما میتونم کمک کنم بعضی وقتها حتی جایی که تا ...

میشه بگی حست به من چیه؟؟؟

شاید اصلا منم یه روزی جای تو بودم و تو حای من اونوقت اینجوری برخورد میکردی؟اول بیاین خودمونو درست کنیم بعد یکی و تربیت کنیممن عاشق خونوادمم💕
سوالات رو ازم بپرس حس ششم دارم اما نمیدونم قوی یا ضعیف اما میتونم کمک کنم بعضی وقتها حتی جایی که تا ...

تا اسی میگه میشه بگی من امسالم  شاگرد اولم؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

واقعا ؟

اشکال نداره ازتون اول یه سوال برای اطمینان بپرسم؟

اسمم و یا یه مشخصات میتونی بهم بدی ببخشید توروخدا

من متاسفانه حس ششم ندارم الکی بگم بدتر میشه حالت 

عزیزی شما💙💙💙

واقعا ؟ اشکال نداره ازتون اول یه سوال برای اطمینان بپرسم؟ اسمم و یا یه مشخصات میتونی بهم بدی ببخشی ...

اسمت معصومس؟

2706