2733
2734
عنوان

بیدارین؟چی تا الان بیدارتون نگهداشته..تو داری ب چی فک میکنی؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 104 پست
بهت بی توجهی کرده؟

سرجای زندگی چند وقته بحث داریم امشب گفت ازمخسته شده که تمومش نمیکنم منم مغرورم لجبازم دست خودم نیس هرچی نباید میگفتو گفت 

واتس اپو و تلگراممو پاک کردم خطمم خاموش کردم میدونم حالا حالاها برنمیگردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از این ماسکای طبیعی استفاده کن

روغن کندش میزنم.ازبچگی موهام کم پشت ونازک بوده.ولی الان خیلی حساس شدم روش.احساس میکنم کمترشده.دارم افسردگی میگیرم.رفتم متخصص مو گفت بیامزوتراپی.فردا جلسه دوم و میرم.دعاکن حال موهام خوب بشه دوستم.خیلی ناراحتم خیلی

2731

به اینکه چرا خدا منو لایق مادرشدن نمیدونه

با اینکه عااااشق بچه هام

همه تو فامیل تعجب میکنن چرا بچه نمیارم

نمیدونن که نمیشه

ی سقط داشتم ک اگر مونده بود ۱۹ این ماه دنیا اومده بود

خیلی غمگینم شبا تا صبح بیدارم و تا ظهر خواب 

خیلی ناراحتم

امشب رفتم خرید یه جوراب بچگونه و یه لباس بارداری خریدم

دعا کنید بتونم به زودی زود استفادشون کنم

شدیدا محتاجم ب دعا

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
2738
یه مدت فشار روحی بخاطر بیماری همسرم تحمل کردم وسواس فکریم برگشته دارم همه رو داغون میکنم

ببین بهترین کار اینکه یه منطقه امن تو ذهنت درست کنی هر وقت اذیت شدی بری توش الان منطقه امن من یه ولبه تو جنگل کنار یه رود خونه است تصورم میکنم نشیته ام اونجا دارم به صدای آب گوش میدم و آلبالو میخورم(میوه مورد علاقمه😂) شاید مسخره به نظر بیاد ولی واقعا تاثیر داره خودت منطقه امنت و تصور کن

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
حتما عزیزم صلوات میفرستم برات

عزیزم برات دعا میکنم انشاالله پدرتون زود خوب بشن

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
میدونم عزیزم شوهرمم هرشب میگه ولی مرض دارم مریضم چیزای ترسناک میخونم شب عین منگلا بیدارم 

من هر وقت فیلم ترسناک میبینم اون فیلم بردار ایناش و تصور میکنم ترسم میریزه😂

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2706