2733
2734
عنوان

به نظرتون چیکارکنم؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 38 پست
خیلی خال کرد گل هشتم پرید بغلم گفت تمام  رفیقاش سر باخت یووه خیلی اذیتش کردن

تیم بزرگی بود و خیلی ضایع باخت 😁 فک کنم شوهر تو باعث باخت شدهاااا خدا پشتش بود ...هشتتت تاااا گل خورد

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
آخه همیشه که من نمیتونم مهربونی کنم خیلی وقتا شده اون قهر بوده من رفتم زود نازشو کشیدم نزاشتم طول بک ...

من نگفتم باهاش آشتی کن

باهاش حرف بزن درمورد مشکلی که پیش میاد حرف بزنید نه اینکه قهر کنید با قهر هیچی درست نمیشه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشم به رفیقش دیام داد گفت کانال سه ما داره فیلم سوپر تجاوز به بارسا رو نشون میده مال شما چطوره&nbs ...

🤣🤣🤣🤣

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
روو زمین که نباید بخوابی و ارزش خودتو ‌پایین بیاری  ینی کلا کاری نکنی که ارزش خودت پایین بیاد ...

نه فک نمیکنم با کسی باشه آخه اهل این کارا نیس اگه بود میفهمیدم همین برام سواله که چرا اینقد راحت میگه؟آخه قبلا اصلا اینجوری نمیگف حتی من میگفتم میرم میگف نه من بدون تو که نمیتونم زندگی کنم 😞

2731
نه فک نمیکنم با کسی باشه آخه اهل این کارا نیس اگه بود میفهمیدم همین برام سواله که چرا اینقد راحت میگ ...

خب اون الان احساس میکنه تو میدونی بدون تو نمیتونه و داری ازین مورد  که خودش بهت گفته سوء استفاده میکنی تا هردفه مجبور شه نازتو بکشه

من نگفتم باهاش آشتی کن باهاش حرف بزن درمورد مشکلی که پیش میاد حرف بزنید نه اینکه قهر کنید با قهر هی ...

قهر نیستم که صبح حرف میزنیم شبم دیشب وامشب عصبیم کرد اومدم تو پذیرایی خوابیدم گفتم الان میاد دنبالم که دیدم عین خیالشم نیس امشبممیگم چقد دوسم داری میگه هیچی پرسیدم چرا میگه چون دلمو شکستی😑😑من از اول ازدواج خیلی مراعاتشو کردم از خیلی چیزا گذشتم خیلی بهش محبت کردم ولی هیچ کدوم اینارو ندیده 

تو باشی این حرفو بزنه نمیری یه اتاق دیگه بخوابی؟؟؟واقعا اینجوری میکنه منم کلا سرد میشم 

خب اون الان احساس میکنه تو میدونی بدون تو نمیتونه و داری ازین مورد  که خودش بهت گفته سوء استفاد ...

نه بابا تا حالام همچین نازمو نکشیده اگه ۱۰ بارمن ناز اونو کشیدم اون به زور یه دفه ...خودم میگم نکنه فک میکنه الان که بچه دار شدیم دیگه نمیتونه جایی بره؟؟یا طلاهامو فروختم دادم بهش؟نمیدونم همش دارم فک میکنم دلیلش چیه🤔

قهر نیستم که صبح حرف میزنیم شبم دیشب وامشب عصبیم کرد اومدم تو پذیرایی خوابیدم گفتم الان میاد دنبالم ...

نه نمی رم سعی میکنم علت این موضوع رو بفهمم 

عزیزم می بینی رفتار شوهرت بچه گانه ست

باور کن حرف این نیست که تو رو دوست نداره 

داره مثل بچه ها باهات لج میکنه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738