2726
عنوان

چرا اقایون از نقطه ضعف خانوما استفاده میکنن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 40 پست
تو اگه نقطه ضعف یه پسرو بفهمی چیکارمیکنی؟نقطه ضعف دوستت رو بفهمی چیکارمیکنی؟واقعیت#⃣

درسته حرفتون 

ولی اینکه حسادتون رو در‌میارن که تو ۹۰ دیدم واقعا جالب نیست نمیدونم چه چیزیش لذت بخشه

واقعا میگم یه پسری متوجه بشه سر فلان دختر حساسیت داری و حسودی میکنی اینقدر اذیت میکنه و حرصتو در میا ...

من اعتراف میکنم خودم بعضی وقتا از لج دوست پسرم از پسرا یا پسر عموم تعریف میکنم یک کرمی تو بدن همه هست😈😈 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو اگه نقطه ضعف یه پسرو بفهمی چیکارمیکنی؟نقطه ضعف دوستت رو بفهمی چیکارمیکنی؟واقعیت#⃣

من اگ نقطه ضعف کسی رو بدونم هیچوقت واسه ازارش ازش استفاده نمیکنم 

هیچوقت از ازرشهایت واسه کسی دست نکش!!!!!!!  ک اگ ی روز اون ادم ازت دست بکشه  تو میمانی و یک عمر بی ارزشی😔

خداییش من بفهمم مراقبم هیچوقت بهش نزدیک نشم تو بحث و دعوا.

مگه متنفر بشم ازش و رابطه قطع شه و بینمون در حد دشمنی بشه و اون نقطه ضعف منو بگه منم تلافی کنم

2728
درسته حرفتون  ولی اینکه حسادتون رو در‌میارن که تو ۹۰ دیدم واقعا جالب نیست نمیدونم چه چیزیش لذت ...

اگه تو خودت از نقطه ضعف ادما سوء استفاده میکنی بقیه هم از نقطه ضعفت استفاده میکنن،این بازی هم ممکنه بخاطر شوخی باشه یا اینکه طرف غیرمستقیم بگه که پیشرفت کن ومثل فلانی باش که زیاد کار جالبی نیست

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

حالت اول : مثلا میخوان‌ شوخی کنن و با نمک بازی‌در بیارن🤢🤮🤢🤮🤢

حالت دوم: میخوان به شما بفهمونن شما نباشی یکی‌دیگه هست ( قدرت و سلطه طلبی) ⁦🤦🏻‍♂️⁩

حالت سوم : یه بیماری دارن به اسم کرم 😂😂

مثل بعضیا تو‌لندن بزرگ ‌نشدم امضا انگلیسی بزارم 🙄😏
2706