2733
2734

راستش زمستون یه مریضی آنفولانزا خیلی سختی گرفتم طوری که نفس نمیتونستم بکشم رفتم دکتر معمولی خوب نشدم مجبور شدم برم یه دکتر خصوصی و گفت ریه هات خیلی عفونت داره تب و لرز شدید داشتم حالم خیلی بد بود که شوهرم پول کم آورد و من از بابام قرض گرفتم گفتم بعد که حقوق گرفتی پس بده گفت نه تو خیلی لوسی و چرا حتما باید بری مطب خصوصی 100 و خورده ای پول داروهام شده بود اینقدر به دکتره فحش داد گفت بریم درمانگاه عمومی وصل کنیم چندتا داروهامم خودم نگرفتم که گرون تر نشه خلاصه کلی بدن منو لرزوند با اون حالم و من داد زدم گفتم ولم کن حالم بده منو کتک زد و دعوامون بالا گرفت و دو هفته خانوادم جمعم کردن و وقتی مامانم بهش گفت همینه زن خرج داره چرا با زنت این کارو کردی گفت دختر شما لوسه شما خیلی بهش رو دادین تو اون دو هفته که اینقدر حالم بد بود پدر مادرش یه زنگ هم نزدن خرجم و دکتر بردنم و مراقبتمو خانوادم انجام دادن 

حالا باباش مریض شده حالش خیلی بده بردن‌ همون دکتر خصوصی که من رفتم و تمام سرماشم همونجا وصل کردن نگفتن برو درمانگاه عمومی و وقتی من گفتم اما اونجا خیلی گرون میگیره گفت اشکال نداره پول مهم نیست فقط بابام خوب بشه و خیلی نگرانه و خلاصه 

میخوام بگم فهمیدم فقط من بودم که ارزش نذاشتم اونقدر و چقدر فرق میذاره تو دلم گذاشتم همشو دلم خونه. پدر و مادر مهمتر از زن هستن اینم از آموزش های جامعه ماست. 

امشب وسط دعوا در دهنم باز شد و گفتم واسه بابات داری بال بال میزنی اما دو هفته نپرسیدی حتی بهترم یا نه اونم گفت وا من واسه بابام چیکار کردم گفتم دکتر خصوصی معرفی کردی چیه تو که میگفتی دوست ندارم دکترا پولمونو بخورن تو لوسی که پیش دکتر خصوصی میری پس باباتم لوسه. 

نخیر خدا جا حقه خیلی فرق گذاشتی.

خوب کردی مردک خسیس

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
خوب کردی مردک خسیس

خوب کردی خودت رودارش کردی 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم مو به مو همینجوری بوده؟

یه کم ناراحت میشدم اگه جات بودم

ولی خب آنفولانزا رو با مریضی یه مرد سن بالا مقایسه نکن که عزیزجان

اعصابت هم خورد نکن

ولی خوب کردی بهش گفتی اما کاش با ارامش و ناز کردن خودت نیگفتی

امیدوارم به اینده  
2738

خیلی سخته درکت میکنم اما کاش الان نمیگفتی میزاشتی بعدابهش میگفتی تویه موقعیت دیگه

❤️من خوشبخت ترین وزیباترینم خدایاشکرت که به همه ارزوهام رسیدم❤️قانون جذب قانون یقین❤️
دمت گرررم همین ک بهش گفتی دلمم خنک شد جوابی داشت بهت بده ؟؟

گفت مگه چیکار کردم واسه بابام گفتم دم به دقیقه زنگ میزنی چیز میگیری میری سرش خودت مطب خصوصی رو به‌ معرفی کردی پس چقدر بابات لوسه اینطور موقع ها طوری نیست پول تو جیب دکترا میکنین؟ و از این حرفا

حق داشتی

منم بودم میگفتم

تازه خیلی صبوری کردی 

بخدا من بودم توی همون دوهفته هر روز تیکه بارش میکردم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706