2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید

127 بازدید | 4 پست

دعانویس خوب سراغ دارید ؟ برام دعا گرفتن همش بلا سرم میاد کمرم شکست بد پام الانم دستم همش برام اتفاقای بد میوفته دیروز نزدیک بود تصادف بد کنم تا میخوام عقد کنم برام اتفاقای بد میوفته توروخدا کمکم کنید

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام اگه میتونی روز پنجشنبه حمام برو باید پاک باشی بعد از نماز مغرب غشاء هزار مرتبه سوره حمد بخون با کسی هم نباید حرف بزنی وقتی اون تموم شد بعد از  نماز صبح ۷۰ مرتبه آیه ۳۳ سوره الرحمن میخونی هر بار خوندی فوت میکنی به اون آب جلو دستت بعدش ازش میخوری چهار گوشه خونه تونم ازش می ریزی بعد اونم باهاش غسل میکنی فقط وقتی غسل کردی باید یه تشت بزرگ بذاری که آبش نریزه بیرون وقتی هم که غسل کردی همون آب رو بریزی پای گلدونی دور نریزی سخت هس یکم ولی هرچی دعا و جادو واست کرده باشن باطل میشه در ضمن توجه کن روز پنجشنبه ای که انجام میدی ساعت قمر در عقرب نباشه

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...