2733
2739
عنوان

ازدواج

225 بازدید | 22 پست

بچها تروخدا بگيد چيكار كنم 

هر كسي مياد سراغم خوبن 

مامانم دخالتش بعد از يك ماه شروع ميشه 

الان يكي اومده خوبه خيلييييييي 

الان يك ماه گذشته مامانم ميگه من فكر مي كنم خوب نباشه

امشب خالت گفته فلاني يكسال با پسره رفت وامد تا بفهمه چيه 

تو هم بايد اونارو ببيني 

ميري ميگي من حالاحالا هم عجله ندارما حتي شده يك سال دوسال همينجوري ادامه ميدي

ميري ميگي من ميخوام كار كنم 

ميري ميگي بخوايد بريد شهرستانتون من نمياماااااا

بگيد چيكار كنم ؟ 

تا ميخوام صحبتم كنم با مامانمم ميزاره دادو هوار تو حرف گوش نميدي 

بخدا مامانم يه طلاق گذاشت گردنم و يكباو نامزدي 

الان اين ميشه سومي😭

حرف مامان ب چ دردی میخوره؟

اون کارب و بکن ک میدونی نهایتا خوشبخت میشی

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همچين بي ربطم نميگه

شما بايد به خاستگارات بگي كه حق اشتغال رو ميخواي 

و بايد بگي حق سكونت با شما باشه

بايد بگي ميخواي درس بخوني و پيشرفت كني 

حتي اگ هيچكدومشو نميخواي انجام بدي بايد بگي تا ببيني با چجور ادمي طرفي

ادمي كه ميخوات پر و بالتو قيچي كنه و توو خونه نگهت داره مثل يه برده يا بچه

يا ادمي كه ميخواد موفقيت زنشو ببينه و اجازه بده هرجوري ميخواد براي زندگيش تصميم بگيره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
حرف مامان ب چ دردی میخوره؟ اون کارب و بکن ک میدونی نهایتا خوشبخت میشی

نميزارتم اصلا نفس بكشم 

الان مشاوره هم رفتم گفت خوبه 

مامانم بكروز در ميون ميگه من كاري باهات ندارم 

فكراتو بكن 

اما به نطر من خوب نيست 

خب گلم

عقلایی برین جلو

مدتی باهاش رفت وامد کن

بعدم مشاوره قبل از ازدواج

بخود مامانتم بگو ۳تا تجربه دارم

خودم میرم جلو

از الان جلو مامانتو نگیری بدترمیشه فردا

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738
نميزارتم اصلا نفس بكشم  الان مشاوره هم رفتم گفت خوبه  مامانم بكروز در ميون ميگه من كاري ...

بگه یهت

تو گوش نده 

توکه مشاوره هم رفتی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
نميزارتم اصلا نفس بكشم  الان مشاوره هم رفتم گفت خوبه  مامانم بكروز در ميون ميگه من كاري ...

تو قراره زندگی کنی 

اگه میدونی میتونی تصمیم خوبی بگیری یا علی 

وقتی توی زندگی میری مامان و بابا و ....باتو نیستن 

تویی و عشقت (شوهرت)

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
همچين بي ربطم نميگه شما بايد به خاستگارات بگي كه حق اشتغال رو ميخواي  و بايد بگي حق سكونت با ...

اخه همه اين صحبتارم كرديم 

اونم موافقت كرد 

پيش مشاورم گفت 

قبول كرد 

مامانم ميگه هر روز بايد تكرار كني 

2706