2733
2734
عنوان

قرص زینک و چاقی

65036 بازدید | 54 پست

من یمدته برا ریزش موم زینک پلتس گرفتم الان شایدبکم  یه ده روزه ۱۴۰۰وزن اصافه کردم یعنی وزن کردم باز ۴روز بعد وزن کردم تواین۴روز۷۰۰کرم اصافه کرده بودم میخاستم ببینم کسی تجربه داشته این مدلی اشتهامم خ انچان بازنورده یکم بهترشده چون من قبلش خ خ کم غدا بودم و یکمم کمبود وزن داشتم اماتعجب کردم انقدر چاقی داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم استفاده کردم حدودا ۵الی ۶کیلو اضاف کردم حالا نمیدونم مال قرصاست یا ازدواج

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2728

اره اشتها رو زیاد میکنه واسه من حتی شوره رو هم رفع کرد

اما دیگ نخوردم اشتهام کم شد و شوره هم برگشت و نمیره لامصب

تازه خریدی؟قیمتش چطور شده؟

تو فکر میکنی کی موند؟اون روزا که فقط خودم پیش خودم می موند. خودم برا خودم شعراشو بلند میخوند.خودم برا خودم نیرو کمکی بود. کی موند؟ * من از راه بدربودنامو بودم اومدم،با پای خودم اومدم،دورامو زدم اومدم،بعد این همه سال رو برگردوندنم،مرد شدم اومدم،الان خودمم،با یه گونی ورق مچاله که گوش درددل یه دهن گشاده،من همون پشت به دوربین همه ام، اینجانب ممدرضا شایع
2738

من شیش ماهه دارم فیفول با یونی زینک میخورم ، اشتهام زیاده غذاهم کم نمی‌خورم متعادل میخورم ، فقط یک کیلو به وزنم اضافه شده اونم حس میکنم بخاطر بی تحرکی توی قرنطینه هست

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
منم استفاده کردم حدودا ۵الی ۶کیلو اضاف کردم حالا نمیدونم مال قرصاست یا ازدواج

قطع کنی برنمیگرده؟؟؟اخه من کلن بخاطرشیردهی لاعرم شده بودم کزن کم داشتم امانمیدوستم زینک انقد تاثیرداره

من شیش ماهه دارم فیفول با یونی زینک میخورم ، اشتهام زیاده غذاهم کم نمی‌خورم متعادل میخورم ، فقط یک ک ...

اره عملکردش روی هربدنی فرق داره امابرای من ک فعلا اینجوری داره پیش میره و خودمم خ تعجب کردم

2706