2737
2734
عنوان

کم محلی نامزدم در دوران عقد

3243 بازدید | 111 پست

سلام. ما یکی دو ماهه نامزد کردیم با اینکه من اصلا همسرمو دوس ندارم. اونم کاری نمیکنه که بهش علاقه مند شم. تنها نکته مثبتش اینه که هرچی بخوام فراهم میکنه خوراکی یا لوازم... اما از نظر عاطفي و جنسی اصلا. همیشه وقتی جمعه ها میتونس زیاد بخابه شنبه خونه خودشون دیر میخابید. اما الان که پیششم زود خوابید. قبلشم تو گوشی بود. دلم واقعا ازش سرده دارم گریه میکنم. ادعا هم داره که دوسم داره. یه سوال شما نامزدتون دوران عقد چجوری بود همینقد بی شور و هیجان بود؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهاش صحبت کردی؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2738
اگه عقد نیستی کات کن

اگه عقد نبود که الان پبش شوهرش نبود نصف شبی گلم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

عزیزم معمولا تو این دوران از هر فرصتی برای بروز احساسات و عواطف و رابطه استفاده میکنن. بنظر من این زنگ خطر بزرگی هست. تو دوست داشتنش نظری ندارم ولی قطعا از نظر جنسی سرد هست که مشکل ساز میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بنظرم وقتی رفت دیگه بهش پیام نده.ببین خودش چیکار میکنه.اگه اعتراض کرد بگو مگه برات مهمم.من دوست داشتم بهم احترام بزاری ی شب که پیش منی باهم صحبت کنیم.ی مقدار بیدار بمونی.اونم تویی که همیشه دیر میخابی خونه خودتون.از حالا که اینجور باشه وای به حال زندگی مشترک.بایز فقط بری مشاوره.من باشم دیگه ادامه نمیدم با این ادم.بی احساس.البته اگه خوب بوده و الان اینجوری شده ممکنه از چیزی ناراحته اما اگه همیشه اینجوریه که مطمین باش احتمتلش زیاده که بعد از عروسی بدترم بشه.راستی گفتی بهش علاقه نداری خوب شاید اوایل گرم بوده شما واکنشت منفی بوده دلسرد شده.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706