2737
2734
یه مشاور امروز میگفت اگه از تعریف زنان دیگه برای شوهرتون (شوهر نرمال)، حس کنین که نخواستنی هستین یا ...

شوهر نرمال از کجا بیاریم خواهر

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر نرمال از کجا بیاریم خواهر

والا زنها هم آنرمالن اکثرا :)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
هزار بار مادرشوهرمن گفته.از خوشگلی ،جهاز و خیلی چیزای دیگه عروسای مردم حالا جالبه همه اونایی که میگ ...

دقیقا اینم خیلی شده کسیکه تعریفشومیکنه من ازش سرترم ولی نمیدونم چرایبارم ازمن تعریف نکردهمش درحال تخریبه...میدونم چی میگی منم دلم بدجورمیشکنه هرباروازته دل آه میکشم

فقط خدا
2728

عزیزم راه حلش فقط فقط محل نذاشتنه اگه بدونی مادر شوهر خواهر شوهر من چه بلایی سرم میاوردن. خوشگلی که خوبه مثلا پای ماهواره رو به شوهرم یهو می گفتن وای چه سینه های خوبی داره یا وای طرف چه سفید بلوریه. حالا منم سفیدم یا تیپو قیافم خوبه تعریف نباشه ولی یه جوری یا چه لونده و... با اب و تاب از بقیه تعریف می کردن جلو شوهرم که من که هم جنسم بودن کنجکاو میشدم با دقت بیشتری طرفو بررسی کنم دیگه یه مرد ک جای خود داره. اونا وقتی می گفتن با اینکه سعی می کردم ظاهرم مشخص نباشه ولی میفهمیدن ناراحت میشم هر سری بدتر می کردن. بعد کم کم با خودم فکر کردم حالا ک چی مثلا تو زیبایی دست بالا دست بسیاره چرا خودمو اذیت کنم من همینم ک هستم و شوهرم منو خواسته. هر موقع دلش نخواست بره به سلامت برا چی خودمو اذیت کنم. دیگه برام مهم نبود. دیدن نمی تونن بچزوننم دست برداشتن. البته دوتا کار دیگع هم در کنارش کردم مثلا اگه میگفتن فلانی جذابه منم میگفتم اره خیلی نازه و اینکه از مردا تعریف می کردم جلوشون مثلا اونا میگفتن فلان دختر بازیگر چه خوشگله من میگفتم اره واقعا نازه خیلی به شوهرش میاد،، شوهرشم خیلی جذابه یا خوش تیپه یا... اینام میدیدن پسرشون داره ناخوداگاه حسودیش میشه دیگه دهنشونو می بستن. 

در ضمن مادرشوهرت ک تعریف کرد از عروس با لبخند و ذوق می گفتی :آخی اره عروس دوستتونم مثه دوستتون خوشگل و نازو بود. ببخشید یک طومار شد😂

نمیدونم شایداینجوره...واینکه اینجورافرادبه پستتون نخورده

ب پست شوهرای هممون خورده عزیزم

ببین اگ مادرشوهرتون توصیف خوشگلی عروس رو کرده

هر روز تو خیابونا 100تا از خود اون عروسا جلو چشم شوهرامون رژه میرن

شما اگ بخای انقد اولا حساس باشی بعدشم بی اعتماد ب شوهرت دیگه پیر میشی که

2738
منم با اینکه مادرشوهرم‌خیلی دوستم داره و بهم احترام میزاره ، ولی وقتی دختر خوشگلی یا زن خوشگلی میبین ...

مال منم ادعای دوست داشتنموداره وباهم خوبیم ولی بعدش ترمیزنه به همه چی

فقط خدا

بگه به درک بیخیال

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰

شماهم ایندفعه که ازعروسی اومدی بگوووو وااااااااااای نگم براااااتوووووون. عروسه عجب مادرشوهرخوشگل و مهربونی داشت.وای خدا چقدر مادرشوهرش مهربون بود😢چقدر به عروسش میرسید😢خوش بحاله عروسه هعی😐

عزیزم راه حلش فقط فقط محل نذاشتنه اگه بدونی مادر شوهر خواهر شوهر من چه بلایی سرم میاوردن. خوشگلی که ...

دقیقاهمین دوستشویبارتعریف کردم عمداگفتم که توی دوستات ازخوشگلی وقدوبالاتکه یجوری بهش برخوردهمش انکارمیکردکم بود دعواکنه باهام... دقیقا حرفایی که گفتیرواینام میزنن مثلاجاریم چاقی همش میاد از دخترای خوش اندام واسه برادرشوهرم میگه من بجای زن اون ناراحت میشم

فقط خدا
2706