2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی عاشق دقدقه فکریت شدم  مخصوصا نتیجه گیریت 😐

خوب راست میگه دیگه، الان من با ۱۷۱ سانت قد، یه شوهر ۱۷۱ی گیرم اومده 🤣🤣🤣 ولی عاشقشم 😍

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
کلی گفتم خصوصیات زنانه شون بیشتر البته منم ی جا خوندم

آهان فکرم منحرف شد   

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اینها همش برای قبل از اینکه از کسی خوششون بیاد

من قدم کوتاه و خیلییی ناراحتم هرکسی میاد قد بلند 

فقط یکنفر زیر۱۸۰بوده (خودم۱۵۷)

چندتاشم خبردارم کلاً دختر قدبلند دوست داشتن قبل از من

من خودم الان از یکی خوشم اومده ۱۸۵  دله دیگه دست خود آدم نیست که(گرچه اون...)😥😞

کاربری برای دونفر می باشد😌
خوب راست میگه دیگه، الان من با ۱۷۱ سانت قد، یه شوهر ۱۷۱ی گیرم اومده 🤣🤣🤣 ولی عاشقشم 😍

ای جاااان عشقتون پایدار 

والا تجربه بهم نشون داده اصلا این چیزا مهم نیس تو زندگی

عاشق ترینو خوشبخت ترین زوجی که میشناسم ، دختره حدود ۶-۷ سانت از پسره بلندتره

واسم عجیبه که واقعا بعضیا دقدقشون قد طرف باشه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
ای جاااان عشقتون پایدار  والا تجربه بهم نشون داده اصلا این چیزا مهم نیس تو زندگی عاشق ترینو خ ...

زنده باشی عزیزم 🌹 آدم هرچی به بلوغ فکری نزدیکتر میشه، مشخصات ظاهری اهمیتشون کمتر میشه

متوسطم خبر ندارم😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706