2737
2734

اگر بزنمت، دستم درد می گیره، خیلی درد می گیره، ولی دلم می خواد یه کشیده محکم بزنم تووی صورتت و اگر دلم باز هم خنک نشد، تا جایی که زورم می رسه بهت لگد بزنم، بعد تف پرتاب کنم جلوی پات و محکم بگم نامرد... نامرد.... نامرد.... نامرد....

بعد از خواب بپرم و دلم خنک بشه از اینکه عاشق توهم، کابوس و... حتی توو خیال خودم نبودم... همه اینها باید تووی خواب اتفاق بیفته، چون آدم هیچ وقت نمی توونه گله ی از دست رفتن چیزی رو بکنی که هیچ وقت نداشتی....

دلم می خواد، اراده از کوه داشته باشم تا دخترانه فکر نکنم، دخترانه عشق نورزم، دخترانه آسیب پذیر نباشم...

دلم می خواد مرد باشم.... مرد بشم.... خدایا اگه توو دو دو تا چهارتای خلقتت بجای دختر من رو پسر آفریده بودی، هم یه دختر از جمعیت دختران مجرد کمتر شده بود... هم از بچگی در حسرت دوست داشته شدن نمی سوختم، پسر بودم ارج و قرب داشتم....

متاسفم برات که یذره برای جنسیتت ارزش قائل نیستی. صادقانه بهت بگم از دخترایی که دلشون میخواد پسر باشن حالم بهم میخوره. دختر بودن نعمته. لیاقت میخواد که تو نداریش.

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه پسر بودم و اون دختر الان سر خونه زندگیمون بودیم😆 میرفتم سر کوچه شون در خونه شون چادر میزدم تا قبولم کنن . اما افسوس ...

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2731
من اگه پسر بودم و اون دختر الان سر خونه زندگیمون بودیم😆 میرفتم سر کوچه شون در خونه شون چادر میزدم ت ...

افسوس که دختری؟ بخاطر یه مرد؟

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜
افسوس که دختری؟ بخاطر یه مرد؟

شت😂 اره جلوت دنبال دومادیش نبودن بفهمین چی میگم 😏

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
متاسفم برات که یذره برای جنسیتت ارزش قائل نیستی. صادقانه بهت بگم از دخترایی که دلشون میخواد پسر باشن ...

وقتی نگاه جنسیت زده از بدو تولدت برقرار هست... وقتی توو چشم های زنان اطرافت ترس باز برچسب دخترزا بودن موج می زنه... وقتی جز جمعیت اضافه آمده دخترانی میشی که باید به استقبال تنهایی با جهان بری... از دنیای درون من پرتی و معنای کلمات من رو نمی فهمی

2738
خدا نکشتت..... 🤣🤣🤣🤣 وسط گریه چقدر خندیدم... 

بخند با گریه ک چیزی درست نمیشه تا من و تو زنده ایم این تبعیض برداشته نمیشه ک نمیشه غصه نداره چکار کنیم وگ

وقتی نگاه جنسیت زده از بدو تولدت برقرار هست... وقتی توو چشم های زنان اطرافت ترس باز برچسب دخترزا بود ...

باید همشون رو پس بزنی. احترام قائل شو برای خودت. همه ی اینا رو انکار کن من هم یک زنم و با همه ی اینا جنگیدم. زدم تو دهن هر کسی که اینجور افکار رو داره. 

دلم خیلی گرفته.... 

یه اهنگ شاد بزار بیخیال با غصه خوردن درست نمیشه دوست داشتی درد و دل کن

باید همشون رو پس بزنی. احترام قائل شو برای خودت. همه ی اینا رو انکار کن من هم یک زنم و با همه ی اینا ...

خیالت تخت به برکت وجود شماها توو دهن ماها هم خورده....

دنیا که میگن رو خدا برای شماها ساخته... بقیه واسه تماشا اومدن 

خوش باشی همجنس!

2706