2737
2739
عنوان

بچه ها اسم نارسیس قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 59 پست
نرگس خیلی قدیمیه اصلا دوست ندارم اخه نارسیس خیلی ب دلم نشیت درضمن اسم یه دختر بور و خوشگله😶

عزیزم هرچی دلت میخادبزار مامان من 50سالشه بعداین همه سال ب این رسیده ک هرچی دلت میخادبزار تاتودلت نمونه من نبات دوس داشتم خیلی هاگفتن بده ولی مامانم گکفت اگر ب دلت نشسته شک ب دلت راه نده

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرگس خیلی قدیمیه اصلا دوست ندارم اخه نارسیس خیلی ب دلم نشیت درضمن اسم یه دختر بور و خوشگله😶

نارسیس خیلی تلفظش جالب نیست

بازم سلیقه خودتونه

من خودم پردیس رو دوست دارم بخاطر معناش ، یعنی بهشت

الان دختر کوچیکمو بهشت صدا نیزنم چون بنظرم هیچ چیزی زیباتر از بهشت وجود نداره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
در ضمن نارسیس در اساطیر یونان پسر بوده نه دختر. پس در اصل اسم پسره

بااااشه بابا اصن منصرف شدم بچه دار شم🙄

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
مهدیس پردیس تقریبا تو سبک‌نارسیس هس

هیچکدوشمونو دوس ندارم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
نارسیس یعنی خودشیفته کجاش قشنگه

نارسیس یعنی نرگس😑😐

من یک اوتاکو هستم.......افتخار میکنم که یه اوتاکوئم!......از انیمه حمایت میکنم!.....انیمه به انیمیشن ها وپویانایی های کشور ژاپن میگن!که یک سبک خاص ومتفاوت نسبت به انیمیشن های سایر کشور ها داره!.....انیمه الان یکی از بزرگترین وپرطرفدار طرین سبک های انیمیشن جهانه😍😋😊
2706