2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن مذهبی نیست اما چادر خوشش میاد میگه سرکن ن مشکلی ندارم تو دوستیم میگفت سرکن سرمیکردم 😎

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2720
بسی جنگ م دعوا و...شد تا بلاخره من‌کوتاه اوندم😔

ببخشید دعوا وجنگ برای چی

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
خب چرا با مرد مذهبی ازدواج میکنید ؟ اونم اینجوری که بخواد شما رو عوض کنه 

سر چادر اختلاف مداريم عزيز خودم پذيرفتم ولي گيراي الكي دوس داره مثل حوزه علميه اي ها باشم اخه من  يجور ديگه بزرگ شدم و الان بچه دارم بخاطر بچم نميتونم جدا بشم

2714

شوهرم مذهبیه

اومد خواستگاری تنها خواسته اش این بود چادری بشه

چندان مذهبی نیستم ولی چادر میذارم

البته از بچگی نماز و روزه م به راه بود قرآن هم میخوندم و میخونم ولی اینکه کتاب مذهبی بخونم دعای فلان بخونم نه

الآنم با شوهرم مشکلی نداریم

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

من

شوهرم هیئتی ومذهبی اما من فقط چادر داشتم واعتقادات داغون بود

اما به لطف خدا درست شد... اما شوهرم باعثش نشد. مشوقم بود اما جلو پام ائمه یه راهی گذاشتن مثل بهشت

میشه برای سلامتی امام زمان مهربونمون یه صلوات بفرستی ❤️

برا چادر نه مثلا حتي تو جمع خانوما هم نميتونم راحت باشم همش جوراب و لباس بلند و دارم خفه ميشم برا مهموني يه لباس كوتاه نميتونم بپوشم اينستام همش گيره ميده همش دنبالمه مثل معلم خستم كرده

سر چادر اختلاف مداريم عزيز خودم پذيرفتم ولي گيراي الكي دوس داره مثل حوزه علميه اي ها باشم اخه من &nb ...

نه عزیزم الان که نه ، قبل ازدواج راجع به این مسایل باید حرف زده بشه ، روز خواستگاری ،  خب شما خودت میگی توقع داره مثل حوزه علمیه باشی سخته برات 😣 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706