2733
2734
عنوان

زگیل ددبارداری و سزارین

118 بازدید | 8 پست

سلام من تو بارداری زگیل تناسلی زدم دکترم گفته باید سزارین بشی دولتی که قبول نمیکنه شخصی هم هزینش بالاس من چیکارکنم که دولتی سزارین کنن میخام سویق بخورم هرروز که وزنش بره بالا سزارین کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید چطوریه زگیل؟؟دقیقا من سه تا جوش مانند چرکی زدم میترسم فردا میخام برم دکارم

من از کارشناس پرسیدم میتونه مثل جوشم باشه یجوری انگار گوشت اضافس کجای آلت تناسلیت زدی بارداری شما شاید یه جوش ساده باشه اشالا که چیزی نیس بد به دلت راه نده  من روز اول که فهمیدم زگیل زدم انقد گریه کردم استرس بچه روداشتم که بعدا وقتی تواینترنت بعدمشاوره با کارشناس فهمبدم اگه درمان بشه چیزی نیس و نباید استرس داشته باشه فرد مبتلا 

خیلی ببخشید کناره لب ها...انگاری جوش بزرگه هرچقدم فشار میدم اب میاد 

منم دوتا جوش درآوردم و اولش اهمیت ندادم گفتم جوشه چن روز دیگ دیدم اونام عین گوشت شدن دستکاریش نکن منم فشار میدادم میگن اگه دستتو بهش بزنی بعد بزنی جای دیگ انجام زگیل میزنه تیغو نزن به اونجایی که زگیل درآورده بهتره بری دکتر ببینه 

البته الان اگه تو نینی سایت بزنی بارداری و زگیل تناسلی قبل مام خیلیا داشتن بعضیام میگن بعد زایمان زگیل کلا رفت چون بدن ضعیف میشه اونا میزنن بیرون اشالا مال مام بعد زایمان بره 

2738

شما طبیعی زایمان میکنی یا سزارین 

اگه زگیل باشه باید سزارین بشی به منم گفتن باید سزارین بشی و دولتی سزارین نمیکنه و باید برم شخصی اونم بخاط هزینه بالاش هنو موندم