2733
2734
عنوان

خود تحریکی کودک

1515 بازدید | 56 پست

سلام دوستان دختر من از حدود یک و نیم سالگی لذت تحریک ناحیه تناسلی رو کشف کرده بود وگاهی اون کارو انحام میداد ولی چون سنش خیلی کم بود راحت بابازی و اینا حواسش پرت میشد.

این جریان حدود یه سال ادامه داشت ولی با ترفند حواس پرت کردن دیگه یادش رفت کلن اما یه سال بعدش ینی حدود سه و نیم سالگی دوباره یهو انگار یادش افتاده و اینبار چون بزرگتره سرسخت تر شده و اصلا نمیشه حواسشو با چیزی پرت کرد 😫

تو این هفته های اخیرم انگار شدتش خیلی بیشتر شده انگار کلن دنبال کوچکترین فرصتیه که بره تو اتاق و مشغول شه منم به بهانه های مختلف میرم تو اتاق که مثلا حواسشو پرت کنم و این باعث شده بفهمه که من خوشم نمیاد از این کارش میگه برو بیرون 😔

دیگه تو این روزای اخیر با پدرش انقدر تو خونه باهاش بازی میکنیم که اصلا بیکار نشه هوس کنه بره دنبال این کار واسه همین شبا موقع خواب انجام میده😭

خیلی نگرانم میترسم براش عادت شه و ادامه داشته باشه لطفا اگه کسی همچین تجربه ای داره  یا روانشناس خوب تو این زمینه میشناسین راهنماییم کنین🙏

بچه یک و نیم ساله درکی از لذت جنسی نداره چون اساسا در بدنش تکامل پیدا نکرده این ماحرا .فقط نوعی کشف خویشتن هست. همین !

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا حسین😨😨😨😨تو این سنم مگه تحریک میشن؟!😐😐😐😦😦😦😦😦😧😧😧😧😧

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2738

من این کنجکاوی رو برای سنین ۷ سال به بالا شنیده بودم که طبیعیه...ولی خب سه ساله خیلی کوچیکه 

دلشوره الکی نمیدم ولی خب مواظب اطرافیان باشید شاید کسی چیزی گفته یا نشون داده

شاید عفونت ادرار داره که اینجوری میکنه 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

ینی چی لذت

میشه بیشتر برام توضیح بدی چ کار میکنه 

من متوجه نشدم ک گفتی خودشو تحریک میکنه

ینی ممکنه واقعا همچین چیزی

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

لذت جنسی تو این سن معنی نداره گلم,سعی کن با قصه و داستان مشابه رفتار کودکت بهش نشون بدی که مثلا افراد قصه از این کاراشون نتیجه خوبی نگرفتن و یا بدنشون زخم شده و ....به زبون خودش نشون بدی کارش غلطه,چون اینجوری بدتر مقاومت میکنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706