2726
عنوان

فقر و ازدواج

1216 بازدید | 40 پست

دوستان شما تاحالا دیدین یه دختری که خانواده فقیری داره ، خواستگارای خوبی داشته باشههه؟؟؟

راستش من یه دوستی دارم که ۲۷سالشه بعد پدرش چندین ساله که فوت کرده اونوقت اینا ۲ تا بچه هستن کلا ینی یه برادر ۳۰ ساله هم داره و به همراه مادرشون زندگی میکنن ، برادرش و مادرش هم کارمندن جفتشون ینی ۲ تا حقوق دارن کلا.

اما مستاجر هستن و وضع اثاث ووسایل خونشون هم واقعا خیلی جالب نیست 

البته خودشم اینارو قبول داره ینی اینجوری نیست که فکر کنین من فقط دارم این مسائل رو میگم

حالا نگرانه که با این وضع و اوضاع زندگیشون کسی سمتش نیاد و هیچ خواستگاری براش پیدا نشهه 

چون تا الانم هیچی خواستگار نداشته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اکثرا چشمشون دنبال پوله

ولی پسر خوبم هست که خود دخترو بخواد

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

با این شرایط که میگی اگه بیماری خاصی نداشته باشن که خرج دوا و دکتر بکنن خانواده ولخرجی اند

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
بره سرکار و تو اجتماع بگرده.... هیچی بعید نیس اما بهتره در خورِ خودشو انتظار داشته باشه تا یهو نخور ...

دوستم چند جا برای کار مراجعه کرده اما ظاهرا حقوق خیلی پایین میگفتن که خودش قبول نکرده

اینا دوتا حقوق دارن اونیکه یکیم داره ازدواج خوب کرده و خواستگار خوب میاد سراغش،،بستگی به رفتار و اجتماعی بودن دخترم داره

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2706