1861
1823

سلاااااام....دوست جونیا...❤

میخوام درمورد..گریه...جذابیت...وسیله اشپز خونه... تیپ زدن...دستشویی رفتن.....هرماه رو بهتون بگم...دلیل مرگتونو..شخصیت کارتونیتونو...😁😁🤩

بعضی مطالب صرفا جهت فانه...😁و بعضی هم درسته🤩😁😉😉

خب...متولد کدوم ماهی؟ببین شبیه کدوم وسیله اشپز خونه هستی😉😁

فرودين: گوشتکوب, جذاب و اصيل

ارديبهشت: رنده, با وقار و تند زبان

خرداد: دم کنى, نرم و دوست داشتنى

تير: صافى چاى, مهربان و زيبا

مرداد: نمکپاش, خوشتيپ و اجتماعى

پیشگویی های کهن در مورد عشق
فال شمع

شهريور: چنگال, تو دل برو و ماندگار

مهر: لوستر آشپزخانه, گيرا و نکته سنج

پرسودترین راه کسب و کار در این کساد بازار

بهترین قیمت بلیط پروازهای روزانه

آبان: کابينت, زيبا و جادار

آذر: قورى, مهربان و گرم

دى: ماهىتابه, نچسب و غمگين

بهمن: دستمال سفره, تميز و ايثارگر

اسفند: ماشين ظرفشويى, مدرن و مفيد
😁😁😁😁

خب...حالا شخصیت کارتونی تونو بدونید🤩😉😁

دخترا

فروردین: حنا دختری در مزرعه
اردیبهشت: بل
خرداد: دخترک کبریت فروش

@~@~@~@~@~@

تیر: شنل قرمزی
مرداد: فیونا
شهریور: سیندرلا

@~@~@~@~@~@

مهر: بند انگشتی
آبان: آناستازیا
آذر: سفیدبرفی

@~@~@~@~@~@

دی: زیبایی خفته
بهمن: آلیس
اسفند: پری دریایی

😁😁خب متولد کدوم ماهی حالا؟

الان بقیه چیزارو هم می ذارم...شما هم اگه عکس خنده داری درباره ماه های مختلف دارید بذارید همگی بخندیم🤩😁

@جیگر69    

@ghazali3378    

@چشمعسلی7780    

@طلاخانووم    

@_parla_    

بیاید دوست جووونیا یکم بخندیم شادشیم ❤😁بقیه رو هم الان تگ میکنم....😘😘

درتاریخ ۹۹/۹/۹بهتریناتفاق زندگیم افتاد😍راستی..دوستان گلم .من ی مدت خیلی کم میام سایت و گاهیم اصلا نمیام....😊اگه امضامو خوندی...دوست داشتی ی صلوات بفرست برام و لایکم کن🌹😘❤💕💃💃💃💃💃💃💃انشالله ک به حاجتم میرررررسمممممممم به امید خداااااااااا💃💃💃💃💃💃💃💃💃💕💕💕💕❤❤❤😂😂😁😁😁😁😛😛😛😛😛😛😛😛راااااااااااستی...توی تاپیکای طنز تگم کنید💕😘💃💃💃اومدم سایت...دلم وا شه😁😍😂😂🌹💃والا😛😜💃😍😘💕💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🌹

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

آذر😎

حتی اگه فرشته هم باشی، بازم همیشه یکی پیدا میشه که از صدای بال زدنت خوشش نمیاد.......!  "خودتو گرفتار حرف مردم نکن"/من از اونام ک وقتی خونم نمیخام برم بیرون😝 وقتیم بیرونم نمیخام برم خونه😀✌
1856
1826

ابان 

زیبا و جادار 

ما فک کنم امرسان 2هستیم😂

هیچوقت با ادمای اشتباع زندگیت جوری رفتار نکن طرف نون پنیر باشع فک کنع پیتزاس🤍به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع😊کارما چیع !فقط ابلفظل بزنع ب کمرتاز ریاضی متنفرم ولی عاشق شمردن پولم😂👌🏽
رنده اخه😁

دم کنی هستم

نرم و دوس داشتنی

99/9/9 بهترین و شگفت انگیزترین اتفاق زندگیم افتاده❤❤❤من یه قانون جذبیم و آشنا با مسائل ضمیر ناخوداگاه... خیلی از مسائل و مشکلاتتون قابل حله اگه قانون و بدونید و اگاهانه ازش استفاده کنین...تحقیق کنین ..میتونید از سایت استاد عباسمنش شروع کنین♡♡♡****مختار:معاویه هم نماز میخواند هم روزه اش فوت نمیشود اشکارا فسق و فجور نمیکند و همین برای بستن دهن عوام الناس کافی است...مراقب معاویه زمانه ات باش***

شهریور

چنگالتونم😂😂😂

چرا خط و نشون کشیدین تو امضاهاتون چرا تهدیدارو ریختین تو امضاها ادم فک میکنه ی زنجیر دستتونه دارین میچرخونین منتظرین یکی چپ نگاتون کنه یکم ظرافت عزیزم  *** وقتی ادم از خاکه... پس تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐*** چرا کشتیش 😒😒😒آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم😌🤘** ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
1839