2737
2734
عنوان

محاله منو این همه خوشبختی😉😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3523 بازدید | 604 پست
تو استادی😂😂😂😃😃😃 رف بخابه فک کنم از جامعه جلو هس😂😂😂 دیگه م ناراحت نباش ابجی😘😘 فردا م ...

خخخخ آره ماشالا خیلی باحیاست ولی من بی حیام 😊😊

باشه عزیزدلم چشم ولی خوبه پیامه مگرنه اصلا روم نمیشد کاری کنم 😢😢😢😢

اگه فوشت داد بگو به شیرینم فوش بده 😐😆😆😆

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
خخخخ آره ماشالا خیلی باحیاست ولی من بی حیام 😊😊 باشه عزیزدلم چشم ولی خوبه پیامه مگرنه اصلا روم نمی ...

نگوو دختر😒

باش😂😂😂😂

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگوو دختر😒 باش😂😂😂😂

وای چرا حرفمون نمیاد 😭😭

راستی مچ یه کاربر و گرفتم برو تاپیک لطفا رسیدگی کنیدمو ببین حواست باشه آجی. فردا به هدو ام میگم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
وای چرا حرفمون نمیاد 😭😭 راستی مچ یه کاربر و گرفتم برو تاپیک لطفا رسیدگی کنیدمو ببین حواست باشه آج ...

تاپیک خودت؟

خو داریم میحرفیم

2728
تاپیک خودت؟ خو داریم میحرفیم

آره 😍😍😍😍نگاه کن ببین پیداش میکنی اگه نه تگت کنم

تگ کن شیرین 😁

نی نی یار ترکوندش الان دیدم 😡😡😡😡

این نی نی یار چرا چیزای خوبو میترکونن. قضیه اینه

کاربریم مامانی 66bh😭😭😭

نی نی یار ترکوندش الان دیدم 😡😡😡😡 این نی نی یار چرا چیزای خوبو میترکونن. قضیه اینه کاربریم ماما ...

اره فهمیدم

خدا خیرت بده واقعن عکس گذاشتن تو سایت اشتباهه

تاپیک اونو دیدم😒

2738
اره فهمیدم خدا خیرت بده واقعن عکس گذاشتن تو سایت اشتباهه تاپیک اونو دیدم😒

خیلی عوضی بود خیلی. چه آدمایی پیدامیشن. نمیدونم چرا تاپیکمو ترکوندن نزاشتن بقیه ببینن 😡😡😡

نمدونم اره کاش میموند😕

تو چه خبر. هواخوبه اونجا؟ 😍😍😍

تو چه خبر. هواخوبه اونجا؟ 😍😍😍

سلامتی

اره یکم گرمه ولی بهتر از جاهای دیگه س

الانم زیر کولم🙊😎😂

عزیزم شبخوش من بخابم فردا میام😘

نمدونم اره کاش میموند😕

آجی ریپ نشدی برو بخواب گلم زودتر میگفتی. خوب بخوابی. بازم ممنون از مهربونیت. شیب بخیر. اینجام خیلی گرمه 🙁🥵🥵🥵🥵بای بای 👋👋👋😊😊😊

2706