2733
2734
عنوان

مدیریت مالی

2814 بازدید | 13 پست

سلام خانما من میخوام کنکور بدم و بعدش رشته مدیریت مالی رو انتخاب کنم اما این رشته به صورت بدون کنکور هم میشه قبول شد آیا این رشته بدون کنکور توی دانشگاه با شهریه همراه هست و اینکه اصلا این رشته ارزش داره من چند سال از عمرمو بزارم برم تو این رشته و اینکه پیشنهاد شما چیه

بنظرم حقوق یا علوم تربیتی یا مترجمی زبان و روانشناسی  بهتره ...آزمون بانک و آموزش و پرورش میتونی شرکت کنی

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال اولتو نمیدونم اما راجب این رشته بگم که رشته خوبیه بازار کارشم خوبه مشاور میگفت بین شاخه های مدی ...

اینکه به صورت بدون آزمون پذیرش داره یکم ترسوندم میگم شاید خیلی بی ارزشه که اصلا آزمون هم نمیگیرن هر کسی می‌ره 

2731
اینکه به صورت بدون آزمون پذیرش داره یکم ترسوندم میگم شاید خیلی بی ارزشه که اصلا آزمون هم نمیگیرن هر ...

همه رشته ها دیگه بدون کنکور هم پذیرش دارن جز پزشکی

رشته خوبیه شک نکن ولی برای اطمینان با یه مشاور صحبت کن

سلام به آنان که بیهوده دوستشان داریم
اینکه به صورت بدون آزمون پذیرش داره یکم ترسوندم میگم شاید خیلی بی ارزشه که اصلا آزمون هم نمیگیرن هر ...

الان تمام رشته ها بدون کنکورن( ۸۵ درصد )

فقط پزشکی و پیرا پزشکی و فرهنگیان و افسری با کنکوره 

تازه بعضی رشته ها دانشگاه دولتی طبق  سوابق تحصیلس میگیره

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
بنظرم حقوق یا علوم تربیتی یا مترجمی زبان و روانشناسی  بهتره ...آزمون بانک و آموزش و پرورش میتون ...

من یازدهم ریاضی هستم و عاشق حسابداری اما چون بی ارزش شده جدیدا فهمیدم اون چیزی که هدف کنه مدیریت مالی هستش بعدم میخوام برم تو بانک یا شرکت بیمه شایدم تو ایران‌خودرو کار کنم

2738
من یازدهم ریاضی هستم و عاشق حسابداری اما چون بی ارزش شده جدیدا فهمیدم اون چیزی که هدف کنه مدیریت مال ...

خوب گلم حسابداری کارش بیشتر از مدیریته .

این رشته های بدون آزمون شهریه دارن 

دولتی شهریه نداره....آزاد و پیام نور و ..دارن