2703
2553
عنوان

من کرونا گرفتم ول

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 43 پست
ایشالا عزیزم  اما استرسش آدمو مساعدتر میکنه باید واااقعا رعایت کنیم اما نترسیم و مرتب تقویت کن ...

صدرصد باهات موافقم بنطرم ادم اگه از چیزی خیلی بترسه جذبش میکنه ولی رعایت باید کرد خیلی بطور وسواسی گونه خیلی وسواس باید دراین مورد داشته باشیم 

❤❤❤❤
آخه آبجیم چرا علایم نداد با اینکه حامله است کلیم استرس داره

نه بهش بگید تو قوی بودی رد کردی 

استرس خودش یه سمه 

خیلی احتمالش زیاده که بدنش قوی بوده باشه و رد کرده باشه 

خیالت راحت باشه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
گرمیجات زمان بیماری بهش دادی؟ ارده عسل. سوپ گوشت گوسفند یا مثلا آب سیب یا شربت عسل لیمویی. میگن اینا ...

آره همشو دادم خیلی بهش میرسیدیم اصلا غافل نشدم فقط از نت مطالعه میکردم از دکتر زنگ‌میزدم میمزسیدن 

بهترین نیستم اما خودمم😍

انشالله همیشه سلامت باشی ولی امروزخوندم محققا مشاهده کردن اونا که گرفتن چند نفرشون برا دومین بار مبتلا شدن و این فرضیه شکل گرفته که اونا بعلت ضعیف شدن مستعد ابتلای دوباره باشن . انشالله که هیچوقت اینجور نباشه ولی خوشحال نباش و مثل سابق رعایت کن 

بلا ب دور باشه

2714
خدا خیرت بده من شیش ماهه هر روز استرس دارم بعضی شبا با ارامبخش خوابم میبره

منم همین جوری بودم اما وقتی اتفاق افتاد ترسم ریخت

میگن در بیم بلا بودن بدتر از آنست 

اینک ز چه ترسیم که در عین بلاییم 

اصصصلا نترس عزیزم حتی مادرم که بالای ۶۰ ساله خفیف گرفت

بیماری زمینه ای داشتن چن سالشون بود میشه بگی گلم

بله عزیزم حدودای ۵۵ هستن شوهرش یه کلیه نداره و دیابت شدید داره خودشم قلب دردی و فشارخونیه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا