2410
2553
عنوان

من کرونا گرفتم ول

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرسی عزیزم خدارو شکر انشالله همه مقل شما خفیف بگیرن 

ایشالا عزیزم 

همه رعایت کنن چون معلوم نیست چجوری میگیرن ولی استرس خودش بدترین چیزه به خدا 

بعضیا فقط تو دل آدمو خالی میکنن 

کسی نیست یه کوچولو امید بده 🌹

دستاش درد میکنه گلوش درد میکنه ی ذره اب سرد باشه گلوش درد میکنه دکتر گفته کرونا کل بدن رو تخریب میکن ...

گرمیجات زمان بیماری بهش دادی؟ ارده عسل. سوپ گوشت گوسفند یا مثلا آب سیب یا شربت عسل لیمویی. میگن اینا باعث میشه هم شخص زود درمان بشه هم عوارض نداشته باشه بعدش.

اینجوری نگین توروخدا مردم همینجوری رعایت نمی کنن وای به حال اینکه خیالشون راحت باشه

شما خداروشکر خفیف گرفتی وگرنه مثل سرماخوردگی نیست! اینهمه آدم دارن از نفس تنگی خفه می شن آخرشم میرن زیر خاک

خیلی باید رعایت کرد خیلییی

2714
توروخدا اینطوری نگو همینطوریش کسی رعایت نمیکنه وای به حال اینکه کسی نترسه  عزیزم دایی من ...

عزیزم بعضیا از ترس و استرس دارن مریضی های دیگه میگیرن 

من خودم جزو وسواسی های شدید بودم بازم مبتلا شدم

پس این جوونا اینهمه بستری این همه مرگومیر اگه راحت بود خواهر که مرگ ومیر نبود که انقدر دنیا درحال تلاش واسه واکسن نبودن خداروشکر که خفیفشا گرفتی ولی بدن همه مثه شما عمل نمیکنه یکی حتی هیچیشم نیست یکی تا دم مرگ میره یکیم میمیره خیلی سخته عزیزان رعایت کنید بخدا انشالله زوتر بره این بیماری  وهمه مریضا شفا بگیرن 

❤❤❤❤

مامان منم بدن درد شدید با سرد درد داشت قبلشم داداشم اسهال و دل درد داشت ویک ولی ما فکر نمی کنیم کرونا بوده باشه چون ماهام بودیم اونجا چرا علایم نذاریم از یه طرفم میگم کاش بوده رد کرده باشن از یه طرفم آبجیم حامله است میترسم مال اون شدید بشه 

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
مامان منم بدن درد شدید با سرد درد داشت قبلشم داداشم اسهال و دل درد داشت ویک ولی ما فکر نمی کنیم کرون ...

بوده رد کردید عزیزم مام از یک خانواده دونفر هیچ علائمی نداشتن دو نفر یکم گوارشی دونفرم تب خفیف 

پس این جوونا اینهمه بستری این همه مرگومیر اگه راحت بود خواهر که مرگ ومیر نبود که انقدر دنیا درحال تل ...

ایشالا عزیزم 

اما استرسش آدمو مساعدتر میکنه باید واااقعا رعایت کنیم اما نترسیم و مرتب تقویت کنید 

آبلیمو عسل اگه هر روز بخورید که دیگه خیلی بهتره

بوده رد کردید عزیزم مام از یک خانواده دونفر هیچ علائمی نداشتن دو نفر یکم گوارشی دونفرم تب خفیف 

آخه آبجیم چرا علایم نداد با اینکه حامله است کلیم استرس داره

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
2706