2733
2734

🛑ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از دهم شهریور

مدیرکل امور اداری و تشریفات آموزش و پرورش : دهم شهریور ماه دفترچه آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش بارگذاری می‌شود و امکان مطالعه سپس نام نویسی در این آزمون برای واجدین شرایط وجود دارد.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش درباره تعداد سهمیه‌های در نظر گرفته شده بیان کرد: ۲۷ هزار و ۳۰۰ نیروی جدید برای امسال در نظر گرفتیم همچنین نزدیک به ۵ هزار سهمیه هم از سال گذشته داشتیم که در مجموع بیش از ۳۲ هزار نفر در مناطق مختلف کشور و رشته‌های مختلف پذیرش خواهیم داشت.

@khabarefarhangiyan

خسته از تمام دنیا💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول ببین رشتتو میخان بعد منابع رو بپرس

خخ....بنظرت رشته علوم تربیتی رو میخوان؟؟؟

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
خوب کجا زده چه رشته هایی میخوان؟ کلی منظورم بود منابع رو خودشون معرفی میکنن؟

رشته ات چیع؟؟ اکثر رشته هارو میخوان همیشه

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2738
😒😒 فک نکنم حالا بزار دفترچه بیاد

چرا این شکلکا رو گذاشتی عزیزم؟

من تو علوم پزشکی ام

بعد مراقب سلامت مراکز بهداشت میشم

یا مربی بهداشت مدرسه

دو سال طرح دارم حقوقش ماهانه ۴ تومنه

رشته بدی نیس این استیکر ها رو گذاشتی

کاش دلها در چهره ها بود.....
چرا این شکلکا رو گذاشتی عزیزم؟ من تو علوم پزشکی ام بعد مراقب سلامت مراکز بهداشت میشم یا مربی بهدا ...

وااا😄 مثل اینکه بد متوجه شدی....رشته اتون واقعا خوبه...اون استیکرا رو گذاشتم یعنی نمیدونم این رشته رو میخوان یا نه...چون ی رشته ای هست ک مخصوص بیمارستانها یا بهداشت هاس....کمتر دیدم واسه مدرسه باشه....رو این حساب ندونستن اونارو گذاشتم😅 موفق باش🤗⚘⚘⚘

وااا😄 مثل اینکه بد متوجه شدی....رشته اتون واقعا خوبه...اون استیکرا رو گذاشتم یعنی نمیدونم این رشته ...

قربونت بشم عزیزم

آره فک کردم به نظزت رشته پایینیه چون اکثرا حق ما خورده میشه...

به هر حال ممنونم ازت😘😘

دفترچه کی میاد؟

شما رشته تون چیه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
2706