2733
2739
عنوان

خانوم های سیاست دار بیان

369 بازدید | 26 پست

خانوم ها میشه از سیاست ها و تجربه هاتون تویه زندگی تون بگین،، مثلا اینکه چی کار کنیم همسرمون پایبند زندگی مون باشه به زندگی برسه هوامون رو داشته باشه اولویتش ما باشیم نه خانوادش و...

کلا هر نصیحتی دارید بگید 

سرنوشت انسان ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت نخواین همسرتون خانوادشو بیخیال شه چون اول اونا بودن اگ بتونه خانوادشو ول کنه شاید ی روزی شریک زندگیشو هم تو الویت قرار نده در ثانی مرد با این حرکات بیشتر حساس میشه و لقب زن میشه دو بهم زن تا زمانی که احترامتون حفظه برید و بیاید اما وقتی اذیت میشید بزارید همسرتون بیشتر تنها بره گهگداری شمام برید

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2731

من خیلی محبت میکنم کلا شوهرم مهرطلب‌

باید بازبون و....مرد رام کرد.

مثلا به تزئین غذا اهمیت میده نباشه خیلی ناراحت میشه.نهایت تزیینارو میکنم بعد تومهمونیا اصلا به چشمش نمیاد غذا ها چرااااا چون بهترشو تو خونه دیده 

یالباسام همیشه مرتب.از لباس گشاد بدش میاد.میاد خونه میرم استقبال.

اینارو خودش بهم گفته البته.ولی مرداهمه دوست دارن 

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2738

بهش محبت کن یه کاری کن تو خونه ارامش داشته باشه مرتب بگرد تو خونه به خودت برس آرایش ملایم کن لباسای خوب بپوش

دلبری کن واسع شوهرت

هر از گاهی یه جوری سورپرایزش کن حتی با یه چیز کوچیک

یه کاری کن بفهمه که برات مهمه

این ک نخاید فقد مال شما باشعه بهر حال اون خانواده داره 

نخاید از اونا دورش کنید یا اینکه قیدشونو بزنه 

چون ی روزی قید شما هم میزنه 

زیاد دوری نکنیداز خانواده همسر اگه بچه دارید بزارید با عمه یا عمو وپدر بزرگ مادربزرگش  رابطه ی خوبی داشته  باشه

https://www.ninisite.com/user/discussion/00541791-7835-4344-a868-2981c2022f1b/گلبوته-خانوم

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2706